SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

www.Svej.Net

exP

New member
http://www.svej.net/

Сайта разполага със:

* 3D Chat
* Flash Chat
* 3D City
* Любовен калкулатор
* Voip телефон
* 3D игри между потребителите
* IM месинджър
* Аудио

Това са само малка част от екстрите с които разполага всеки потребител.
 
Re: www.Svej.Net

Има си лиценз купили сме миксер специално заради скина му по късно може да го сменим ! :)
 
Re: www.Svej.Net

Не само заради скина но и заради самите функции можехме да вземем обикновенната версия на абле датинг но се спряхме на миксера :)
 
Re: www.Svej.Net

Какво всъщност се прави в този сайт, преди регистрация не се разбира нищо. А аз не си правя регистрация за нищо
 
Re: www.Svej.Net

ами сайт за запознанства с доста функции :) имаси меню преди да се регнеш да предобиеш предстаща горе долу закакво става въпрос
 
Re: www.Svej.Net

да в момента сме на тестов период искаме да наберем малко скорост и директно наемаме сървър и ще можем да пуснем и видео галерията защото в момента имаме проблем със портовете но се очаква в най скоро време да го пуснем на собствен сървър и флаша е само на главната страница :)
 
Re: www.Svej.Net

да в момента сме на тестов период искаме да наберем малко скорост и директно наемаме сървър и ще можем да пуснем и видео галерията защото в момента имаме проблем със портовете но се очаква в най скоро време да го пуснем на собствен сървър и флаша е само на главната страница :)

Браво само напред и не слушай критики без покритие!
 
Re: www.Svej.Net

Харесва ми домейна ... сайта също има потенциал в него защото е различен от останалите сайтове за запознанства ... пък и няма какво да се лъжим вмомента там са парите ...

УСПЕХ!

Аз нещо не схващам как се монитизира подобна аудитория.
 
Re: www.Svej.Net

Аз нещо не схващам как се монитизира подобна аудитория.


Там се печели предимно от СМС-и и от партньорски реклами. Ще ти дам за пример Impulse следя ги от първия ден когато излезе ... сайта има такъв успех защото го притежава жена а тя знае жените какво искат ... успя отначало да привличе голям брой женски потребители и от там дойдоха мъжките ... сега набира голяма скорост сайта.
 

Горе