SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Чудя се кой да ползвам, бих заплатил до 50-60$ за лиценз, но съм крайно неприятно изненадан от цените за повече от 1 лиценз... 500$ на сървър малко тъпичо ми се струва :)

Ако някой има опит с такива - плащам за know how ;)
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

За хтмл редактор ли става въпрос? Ползвам FCKeditor от 4 години и си ъплоудва без грижи.
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

И аз ползвам FCKeditor и си работи чудесно. За опцията качване на файлове (тип файл браузър) си няма директна иконка но аз го ползвам по следният начин. Клик в/у иконката за линк, после Browse Server, избор на 'Resource Type" (от лявата част) и формата, която е в долната част на прозореца. Иначе си имат официална екстра www.ckfinder.com но е платена и цените са подобни, които си споменал. Има си линк за сваляне http://www.ckfinder.com/downloadfiles/ckfinder_php_1.2.3.zip но не съм го пробвал и не съм се запознал с лицензните споразумения. Може да е демо
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Аз също ползвам FCKeditor
Не съм ползвал друг, но този има всичко, което ми трябва

Не е реклама :)
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

FCKeditor не пише добре код има пропуски.
Tinymce v3 е доста по-добър. Плъгините за file upload са платени и са ти достъпни за бюджета. За мен решението е този редактор.
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Ако купя 1 сайт лиценз дали ще мога да го пускам на други (от демото на реалния и т.н.)?
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Tinymce v3 е доста по-добър.
Не думай! Тъй като го ползвам в WP, мога да кажа, че като функционалност е много по-зле от FCKeditor.
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Като например? Всъщност ми е доста интересно да чуя добър довод.
Двама програмиста в процес на работа успях да убедя да видим дали ще мога още...
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

Ползвам и двете, познавам кода и на двете.
В последно време FCKeditor-а настига Tinymce откъм бързина, но за сметка на това Tinymce има мнооого да гони FCKeditor откъм безплатни плугини!
Повечето от хубавите и полезни плугини за Tinymce са платени за съжаление - един от тях е точно този за upload-a.
Tinymce все още е по-лекото, но пък по-слабо откъм функционалнист.
 
Re: WYSIWYG с опция за upload на файлове?

FCKeditor от скоро май не е безплатен за комерсиални приложения :(
 

Горе