SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

xen.headoff.com

B

bedio

Guest
Не знам колко от вас са пробвали тази услуга за ВПСи на хедоф, но аз съм много доволен. Все пак те са най старите в бранша и имат най-много опит. Не им правя реклама.. просто споделям с вас, преди да се наебе някои с кофти ВПС някаде...
 
Последно редактирано:
Re: xen.headoff.com

Каква конфигурация ползваш и за каква сума /ако не е тайна разбира се/

Аз съм все още на най-скъпия план на Суперхостихг (21.75лв/м.) и за сега ми поема 100 000 импресии дневно със запас около 25% по използвано сървърно време, по останалите показатели съм много далеч от лимитите ...
 
Re: xen.headoff.com

Ами... 2ГБ РАМ, Към 3Гхз ЦПУ, Никакъв лимит в трафика, Шейпинга ми е ин/аут = 5/5 Мбт за БГ пиъринга, и 1/2 МБТ за външния. ХДД - 80гб

това е 270 лева на месец.

Просто с Видео Конверция няма как. Относно ъптайма... не мога дори да се замисля за забележка. Но има и по евтини ВПСи...
 
Re: xen.headoff.com

Ами... 2ГБ РАМ, Към 3Гхз ЦПУ, Никакъв лимит в трафика, Шейпинга ми е ин/аут = 5/5 Мбт за БГ пиъринга, и 1/2 МБТ за външния. ХДД - 80гб

това е 270 лева на месец.

Просто с Видео Конверция няма как. Относно ъптайма... не мога дори да се замисля за забележка. Но има и по евтини ВПСи...
ехее, ти за тия пари и дедикайтед ще си вземеш, а да не говорим за the planet, където ще вземеш за мнооооого по-малко пари ...
 
Re: xen.headoff.com

За сега ми идва скъпо - при теб може да е по-нормално като гледам колко сайта си сложил на това IP ... като посъбера още ресурси, мога да мисля да ги обединя на един хост ...
 
Re: xen.headoff.com

Именно.
е кое е именното, че всичките ти сайтове освен място.ком могат да бъдат качени на хостинг за 5 лева на месец ли?? :D

За сега ми идва скъпо - при теб може да е по-нормално като гледам колко сайта си сложил на това IP ... като посъбера още ресурси, мога да мисля да ги обединя на един хост ...

Тук уж си чешем езиците по цял ден за СЕО ...
 
Re: xen.headoff.com

е кое е именното, че всичките ти сайтове освен място.ком могат да бъдат качени на хостинг за 5 лева на месец ли??

оки доки
 
Re: xen.headoff.com

Тук уж си чешем езиците по цял ден за СЕО ...
Един хост не означава задължително едно IP - а и сега съм на едно IP с още няколко стотин сайта и това не ми пречи особено ...
 
Re: xen.headoff.com

Един хост не означава задължително едно IP - а и сега съм на едно IP с още няколко стотин сайта и това не ми пречи особено ...
абсолютно, но означава един Class C .
A ти можеш и на shared hosting да си вземеш dedicated ip
А също така е доста тъпо да разчиташ само на един хостинг, като падне или се случи нещо друго и всичките ти проекти горят ...
При мен имам проблем с единия от хостингите ми и сайтовете ми хоствани там изведнъж паднаха с 5-10 позиции в serp ...
 
Последно редактирано:

Горе