SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

1. ahrefs.com - най-доброто към момента. Тъкмо виждам, че от вчера даже може да се имплантира в SEOquake-a
2. linkdiagnosis - също хвърля добри отчети
3. seobook toolbar (ползва базата на opensiteexplorer i majesticseo)

Долу-горе в този ред са ми фаворитите :)
 
Re: yahoo site explorer ... а сега?

Като за безплатен инструмент е добре. Всички страдаме за яху. Инструмент, който наистина беше уникален. Иначе по-реномираните инструменти са минали към Majestic Seo като сървис за анализ на беклинковете.
 
Re: yahoo site explorer ... а сега?

Opensiteexplorer и blekko, като съм забелязал, че второто показва средно около 10% от линковете, спрямо GWT.
 
За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

Това ahrefs.com го пробвах с един мой сайт и показва дори по-малко линкове от opensiteexplorer :). Защо го смяташ за най-добро?

От няколко дни е така. Внедряват някакви промени

Иначе обновяват индекса си значително по-често от OSE, които го правят на месец-два
 
За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

От няколко дни е така. Внедряват някакви промени

Иначе обновяват индекса си значително по-често от OSE, които го правят на месец-два

Често, добре. Но колко е голям индекса? По-малък или по-голям от OSE?
 
За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

Защото се ползва от Сапе :)

Би ли показал, може със скриншот, точното място в което в САПЕ се указват бековете на някой сайт?
Или как именно САПЕ използва ahrefs :)
Или пишем пак, без да знаем за какво става дума?
P.S.
Не е заяждане и никак не ми се иска такъв да ми е 1-вият пост за 2012, но да подмина поредната лъжа (некомпетентност, заблуждение), не мога
Но много явно могат и го приемат за нормално, след като никой не е написал нищо по въпроса от тези, които работят в САПЕ.
А не са никак малко :)
 
За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

Последната информация за промените в Ahrefs на техния блог
Мисля, че ще е интересно за повечето от тези, които се интересуват от тази тема.
 
За: yahoo site explorer ... а сега?

За: yahoo site explorer ... а сега?

Сео-пич, изпий си успокоителните. Грешката е моя, имах предвид Язл.

Кефиш ме, като се опитваш да ми покажеш с всеки свой пост колко си велик, но не ти се впечатлявам ;). Достатъчно глупости си изписал в този форум, за да ми броиш компетенцията. Ай със здраве.
 
Re: yahoo site explorer ... а сега?

ahrefs.com :clap: Яко е.
Какво ще кажете по въпроса, кое е по-добра стратегия линкове със сапе или линкове от статии с размер 300 - 500 думи? Аз почни нищо не знам от това сапе с изключение че се плащат и са руски и съм виждам много сайтове да има доста лнка от различни руски сайтове, като линковете са обградени с текст, не повече от 5 думи. Ако всички линкове от сапе са с текст около 5 - 10 думи, как ще са по-силни от линкове от статии? Виждал съм 1 сайт в конкурента ниша, може би имаше 50 - 100 стаии по 200 думи и все още си е на 2-ра позиция, а сайтовете с линкове от руски сайтове са зад него.
 

Горе