SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

YouTube заместители за UK

traki

Оптимист ReMember
След като спряха достъпа на Обединеното кралство до youtube, какво ще препоръчате да ползвам за вграждане на видео в сайта. Запознати ли сте дали има някакви такива ограничения и по другите подобни платформи и кои са най-богатите на съдържание?

ivor

New member
Re: YouTube заместители за UK

Хм..как така са спряли достъпа до утюб в ОК?

traki

Оптимист ReMember

Не са се разбрали за права на интелектуална собственост или нещо такова и са спрели достъпа до музикалните клипове

Sammy, не става да ги качвам на моя сървър, защото и мен ще ме подгонят, става дума за клипове на изпълнители

Vbox дали се зарежда добре от цял свят? Oсвен ако става и се зарежда добре от всякъде, ще търся там и ако няма това което ми трябва, ще копвам и ще ги качвам във Vbox--ама отнема време :)

Metacafe имат ли някакви забрани?

nikoladd

New member

Metacafe имат ли някакви забрани?
Вече всички имат доста забрани :) Трябва ти някой малко известен и глупав. В общи линии покрай кризата тези са на изчезване.

Не мисля че място хоства друго освен себе си ;)

fani7117

New member

то място.ком до скоро и себе си не хостваше ... :)

shredder

New member

Това или това не ти ли вършат работа? Иначе недей базика колегата, много добре му върви сайта, най-редовно го гледам в топ100 ;-)

traki

Оптимист ReMember

Това или това не ти ли вършат работа?

Вършат, ползвам ги въпреки че са по-бедни. Ползвам и myplay.com, но за нито един не съм сигурен дали се вижда отвсякъде :confused:

shredder

New member

Пробвай с някой php proxy server in UK или пък просто пусни анкета в сайта си дали потребителите имат проблем с зареждането/отварянето на клипчетата. Така ще получиш най-реална представа за положението.

shredder

New member

И какво трябва да значи това ?

Гледай на живота от красивата страна => е било шегичка :)

А пък ако е било друго - не си заслужава да му обръщаш внимание ;)

(ахаха взех да звуча като някой хипи ахаха - но си е така!!! сега сигурно трябва да напиша - отивам да паля лулата на мира :D )

П.С. днеска много активно го удрям от към писане но се надявам да помагам поне малко, това ще е достатъчно за мен :)

fani7117

New member

И какво трябва да значи това ?

Значи че го нямаше поне по 1 час на ден, някой път и по половин ден... вервай ми следя те много обстойно. :п Гледам обаче че откакто смени сървъра положението е доста по различно ;)

Оспамихме темата на човека пак

traki

Оптимист ReMember

Пробвай с някой php proxy server in UK или пък просто пусни анкета в сайта си дали потребителите имат проблем с зареждането/отварянето на клипчетата. Така ще получиш най-реална представа за положението.

работата е там че потребителите не са само от UK. От там са около 25 %.
За момента удържам фронта като пускам клипове от няколко източника. Преговорите между YTube у организацията уж продължавали и много се надявам да се разберат, защото иначе ще ми се разкаже играта от сваляне и качване
А за анкета не съм сигурен дали е добър вариант, защото по-голямата част би трябвало да нямат проблеми и ако пусна анкета ще разберат, и да не стане така, че подсъзнателно да заклеймят сайта за "счупен" на който не може да се вярва :rolleyes:

Последно редактирано:

Горе