SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

YouTube с промени в партньорската програма

kuzmanin

New member
YouTube Creator Blog: Being a YouTube Creator Just Got Even More Rewarding

Малък съвет, за да проработят нещата за България:
Когато правите google accounta-a си му изберете, че сте в USA
иначе няма да сте eligible за youtube partners програмата.

След това според новите промени имате право да станете партньор и да рънвате реклами веднага щом качите поне 1 видео без проблеми с правата.
 
За: YouTube с промени в партньорската програма

За: YouTube с промени в партньорската програма

Имам профил на Youtube, качвам от време на време някакви видеа любителски, забелязах че на някой от видеата дето съм качил излизат реклами. Обаче аз не съм си давал данните и въобще не мога да разбера колко пари се изкарват и кой ги изкарва. Слагам едо видео за пример и доказателство че имам реклами ...
 
Re: YouTube с промени в партньорската програма

В профила имаш опция с която можеш да спреш да ти слагат реклами по клиповете. Виж в настройки -> Реклами -> Без разрешаване на показването на реклами заедно с видеоклиповете ми
 
За: Re: YouTube с промени в партньорската програма

За: Re: YouTube с промени в партньорската програма

В профила имаш опция с която можеш да спреш да ти слагат реклами по клиповете. Виж в настройки -> Реклами -> Без разрешаване на показването на реклами заедно с видеоклиповете ми

Странното е че рекламите са забранени от там и пак се показватреклама.jpg
 

Горе