SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

YouTube Clone

три уши

New member
Някой използвал ли е Clip Bucket? Какво мислите за него? Има ли нещо по-добро (без значение дали е платено)? :confused:

Re: YouTube Clone

Постарай се да си наясно с матеметиката зад подобен род сайт преди да се захващаш.

Грубата сметка показва, че ако ще правиш сайт с 10% от потреблението на vbox7 ти трябва минимум 3gbit връзка и 3TB/ден трафик(консервативна сметка). Това разбира се е в случай, че смяташ да правиш нещо успешно...

В този ред на мисли определено би трябвало да мислиш за платено решение.

Хехе, и на 1% от трафика на vbox7 ще се радвам :D
Ще можеш ли да препоръчаш нещо конкретно? :)
Clip share? Някой използва ли го?

Последно редактирано:

Първо реши какви функии ти трябват и така си реши кой скрипт ти трябва.

Аз мога дати дам един много добър скрипт дизайн всичко е перфектно, ще ти напиша, и няколко бота който да свалят автоматично клипове от youtube, metacafe, и др. Ако се интересуваш пиши ЛС какъв тие бюджета, или какво си склонен да дадеш за един скрипт.

Нямам определен бюджет, по-скоро ми напиши сумичката и аз ще ти кажа дали имам възможност. Трябва ми скрипт с перфектна скорост и няколко съвета... :) клиповете, които ще качам, ги няма в youtube, ще трябва да ги качам собственоръчно :)

Нямам определен бюджет, по-скоро ми напиши сумичката и аз ще ти кажа дали имам възможност. Трябва ми скрипт с перфектна скорост и няколко съвета... :) клиповете, които ще качам, ги няма в youtube, ще трябва да ги качам собственоръчно :)

Скрипта е перфектно оптимизиран, без проблем ще държи 100к посещения.

за собствено ръчно не е проблем, един пример:

качваш neshtosi.flv в /home/xxx/xxx/domain.com/flvs/

отиваш в админа панела избираш качи flv показваш пътя към flv, и това е.

Ако искаш да имаш всичките права над скирпта така де да не се препродава. ще ти струва 800$

800 не мога да си позволя :( но и нямам проблем с правата - може ли да го видя някъде... ако искаш на лс да минем :D

Горе