SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense ПИН не го получавам

vesel4yn

New member
Ще стане повече от 3 месеца, но не получавам пин-а по пощата. Сменях адреси и пак. Писах на Адсенс и от там дойде автоматичен отговор при подобни случаи да съм прател копие от документи за да се удостовери лице и адрес. Преди 2 месеца изпратих копие на лична карта и на една сметка от телефон където се вижда адреса ми за получаване. Пращах ги поне още 4-5 пъти, но няма ни отговори ни нищо... ;DТолкова ли им е мудна системата... Някаква идея за вързка със служители и персонал... да ми обърнат внимание! Благодаря :)
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

Опитай да получиш пин-а на друг адрес, където си сигурен, че няма проблем с пощата ;)
Обикновено пин-а трябва да дойде до няколко седмици - максумум месец. Стига да не е покрай нова година - тогава всичко идва с поне месец закъснение ::)
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

Имай предвид, че пин-а ти идва не на email, а на пощенска кутия :) Нищо чудно някой лапета да ви крадат писмата и затова да не си го получил ( а ако имаш желание отиди и се поинтересувай в пощенският клон, към който си в дадения град :) ).
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

Имай предвид, че пин-а ти идва не на email, а на пощенска кутия :) Нищо чудно някой лапета да ви крадат писмата и затова да не си го получил ( а ако имаш желание отиди и се поинтересувай в пощенският клон, към който си в дадения град :) ).

БЛАГОДАРЯ ЗА ИДЕЯТА- ЩЕ ПРОВЕРЯ В ПОЩЕНСКИЯ КЛОН ...
:cool:
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

Няма защо, макар, че е нелогично да го държат там, но понякога пращат известие да отидеш да си вземеш препоръчано писмо, ако имаш такова... макар по спомен аз не ходих а си го получих директно в кутията ;)
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

ДОСЕГА СЪМ ПОЛУЧАВАЛ ИЗВЕСТИЯ- БЕЛЕЖКИ ЗА ПРЕПОРЪЧАНИ ПИСМА ОТ ДРУГАДЕ... НО ЩЕ ПРОВЕРЯ В ПОЩАТА- МОЖЕ ДА СА МИ ОБЪРКАЛИ ВХОДА НА БЛОКА... БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

ОТ ДНЕС ПОЧНАХА.. СОЦИАЛНИ РЕКЛАМИ ДА МИ ИЗЛИЗАТ САМО...
ПРОБВАХ ДА ПУСНА ЕДНО СЪОБЩЕНИЕ ПРЕЗ ПЛАТФОРМАТА ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ ПО ТЕЛЕФОН.. НО НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЩЕ ПРОРАБОТИ И ТАЗИ ПРОЦЕДУРА...
 
Re: AdSense ПИН не го получавам

От днес най - накрая ми махнаха Пин кода след писане в хелп форума на Адсенс ето тук. С извинения за забавянето и благодарности за търпението ми бях обслужен персонално на мейла. Чак не можах да повярвам че някой се обръща персонално към мен. Дано всичко е наред за напред. Благодарности към Екипа на Гугъл...
 
Последно редактирано:

Горе