SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Kak го разбирате?

Здравейте колеги !
Акаунта ми в пейпал в момента е под запор и като се логвам излиза този текст-We recently noticed an issue with your account. To see what you can and can’t do while your account is limited, go to the Resolution Center.
Your account has been limited for more than 180 days. It will continue to be limited but you now have the ability to withdraw funds.

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):
# Oct 26, 2010: We’ve noticed some unusual activity in your eBay and PayPal accounts and would like to learn more about some of your recent account activity.

(Your case ID for this reason is PP-001-110-***-***)
как го разбирате
ако вкарам карта ще мога ли да си дръпна парите в картата? докато акаунта още е лимитиран?
 
Re: Kak го разбирате?

Не.
Акаунта го лимитираха понеже сега за първи път ми се наложи да ползвам пп, защото един клиент можеше да плати само с пп. Добре плати ми. Същия ден всичко беше ок. След това ми лимитираха акаунта. И им звънях - казаха да си сканирам личната карта и да им я пратя заедно със снимка. Пратих им ги и ми смениха съобщението за лимитирането. Сега ми е това което съм постнал горе. Пишат ми, че има съмнителни транзакции към ибей ама аз не съм ползвал ибей а и нямам извлечение към тях :(
 
Re: Kak го разбирате?

В тоя ибей такива неща стават, че ти е бедна фантазията...

Но щом не са ти резнали достъпа до парите, а можеш да ги изтеглиш, едва ли е нещо сериозно... Не разбирам само защо са го лимитирали за толкова дълго време...

Макар че и аз мисля да отварям магазин там, та ако някой има дейтващ, може да хвърли някой хинт за подводни камъни :)
 
Re: Kak го разбирате?

Добре
имам оферта за вас понеже не ми приема виза електона от обб
давам ви акаунта с парите - 65еу вътре, сменяте си името и си вкарвате ваша карта. След това си изтегляте парите и се кефите. Но за тези 65 еу в пп искам 115лв банков :)
 
Re: Kak го разбирате?

С карта на ОББ не става.

И смяната на име и теглене на пари при лимитиран акаунт, как точно си представяш да е възможно...

Купувай си нещо, докато можеш да разполагаш с парите... (ако можеш де...)
 
Re: Kak го разбирате?

Недей да сменяш името, защото иначе може съвсем да не можеш да си получиш парите.

Смяната на името може и да е възможна, но според договора не може да прехвърляш акаунта на друг човек. Смяната на името (ако е изобщо възможна) е направена с цел ако ти си смениш името (напр. ако се омъжиш/ожениш и приемеш фамилията на човека, за който се омъжваш/ожениш) да продължиш да си ползваш същия акаунт на PayPal.

Преди да си извадиш нова дебитна карта проучи какви са таксите и скритите такси, защото различните банки имат различни такси при теглене на пари от PayPal.

При ползването на PayPal трябва да внимавате с кого правите сделки. Иначе е доста вероятно да имате подобни проблеми.
 
Последно редактирано:

Горе