SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как ви се отрази Декември в посещенията?

Federal

New member
Не след дългите плюскания през последния месец от годината, потребителите се прехвърлиха от компютъра на масата с филета, прасета, боб, леща и мусака от време на време. Не знам как е при вас ( яденето сигурно е било както трябва ), но при мен потребителите се сринаха с над 50 %. Имам чувството, че избягаха...
 
Re: Как ви се отрази Декември в посещенията?

Много добре се отрази... ако можеше все да е декември и все да са празници - Коледа и Нова Година... :)
Посещенията се увеличиха с над 100 % а в някой дни и с над 200 %.
 
За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

Спадове имаше като всяка година - на 24, 25 и после на 31 и 1. Иначе трафика скочи чувствително, особено на няколко магазина ;).
 
За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

( яденето сигурно е било както трябва )
Дори не можеш да предположиш колко добре става декември :)
 
За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

Принципно декември не е бил по-добър от сега, а винаги преди и по време на по-големи празници, когато хората са у дома, те ровят из интернет и повишават трафика, както се случва предполагам при всички и в неделния почивен ден, както и веднага след всеки работен, около 17 ч. Веднага след всеки празник хората са изморени и не ползват толкова активно компютъра си, което също е нормално и спадането на трафика ще си влезе в стандартните си рамки от ден до седмица. 2012-01-02_184428.jpg
 
За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

За: Как ви се отрази Декември в посещенията?

Такива празници за нас са супер
 
Re: Как ви се отрази Декември в посещенията?

Нормално е декември да речем сайтове с готварски рецепти да скочат, такива за диети да паднат. Но пък януари ще е обратно....
При мен в някои ниши има спад, в други сериозен прираст. Но пък толкова рекламодатели както през декември не съм имал - сигурно изостанал бюджет който решиха, че трябва да се изхарчи до коледа.
 

Горе