SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за рекламно поле тип меню

zloradi

New member
Здравейте, в сайта ми има едно рекламно поле тип меню, но думите, които излизат като елементи на менюто са доста безумни. Как мога да оптимизирам това? Търсих да прочета нещо по въпроса, но не открих.
 
За: Въпрос за рекламно поле тип меню

За: Въпрос за рекламно поле тип меню

Здравейте, в сайта ми има едно рекламно поле тип меню, но думите, които излизат като елементи на менюто са доста безумни. Как мога да оптимизирам това? Търсих да прочета нещо по въпроса, но не открих.
Реално думите, които излизат (ако говорим за adsense) се нагласят според обкражаващия ги контент. Ако ги имаш от скоро, изчакай да мине адсенс бота, за да ги синхронизира, ако не ги промени в това, в което искаш или приблизително, гледай да го направиш така, че не изглежда много зле. Винаги може да го обособиш като отделен елемент, което реално ще те осводоби от мисълта, че нещо не е наред. Все пак това е рекламната част и показаните реклами не касаят това, което е обкръжава този елемент.

Нямам голям опит, но съм го засичал като казус. Това бяха посъветвали човека, имащ същия проблем.
 

Горе