SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Блокиране от интернет доставчик?!?

BGNEWS

New member
Здравейте. Изграждах сайт на Joomla за едно игрище в Пловдив. Силно казано изграждане защото имах твърде малко време...интернет доставчика ми, блокира сайта? Всички други доставчици отварят сайта без проблем, но този дава, че няма връзка със сървъра... Какъв е проблема? Случвало ли Ви се е и има ли решение?
 
Re: Блокиране от интернет доставчик?!?

примерно като се обадиш на доставчика...

ако ти спре тока или кабелната, във форума ли питаш, или им звъниш на тях?
 
Re: Блокиране от интернет доставчик?!?

Ами звъннах, ама чакам отговор от 3 часа... проверяват....
 
Re: Блокиране от интернет доставчик?!?

Има неточност в първия пост - връзка със сървъра имаш (все пак отваряш конторлния панел на хостинга).
 
Re: Блокиране от интернет доставчик?!?

Ами за да се изразая съвсем точно...работих по сайта и достъпа секна... Ни самият сайт, нито админ панела. Cpanel действаше. От три други доставчика в града връзка има, но от този който използвах, не. Може ли аз да съм оцапал работата? Или просто не съм симпатичен на доставчиците?! Проблема, е не че не се отваря на мен...а на всички на съответният доставчик.
 

Горе