SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Букмарк сайт за мнения и препоръки?

trips

New member
Здравейте мили хора :)
Не бях се зачитал преди сериозно в този форум, но прегледах няколко теми и ми стана много топличко.
Бих желал да Ви помоля за малко коментари и критики относно един много пресен букмарк сайт, които е създаден като SEO експеримент(заради домейна), но колкото повече се занимавам с него толкова повече го обиквам, защото ми беше трудно да го докарам до състоянието в което се намира в момента, защото не съм професионален компютърен човек и ще се радвам на полезни коментари и критики.
За да спазя неписаната антиспамерска етика :) ще поставя само името на сайта, което е vlez.in, всеки в този форум при добро желание знае как да стигне до него, ако има желание. Наистина ще се радвам на критики и коментари от ваша страна. Благодаря предварително.
 
За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Поздравления за проекта! Всичко работи нормално. Дано продължиш да го поддържаш.
Мейлите за потвърждение идват в спам листата.
 
За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Ще продължа да го поддържам, привързвам се към тези неща, не знам защо :).
 
Re: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Пожелавам ти да запазиш желанието за дълъг период. Много от тези букмаркинг сайтове отпаднаха, тъй като собствениците им изгубиха желание и вяра в проектите си.
 
За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Благодаря за хубавите думи на всички.Направо не съм очаквал толкова топло посрещане.Просто нямам думи.cloxy страхотен жест от твоя страна ,Благодаря
 
Re: За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Re: За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

Благодаря за хубавите думи на всички.Направо не съм очаквал толкова топло посрещане.Просто нямам думи.cloxy страхотен жест от твоя страна ,Благодаря

Е, нека да има и една "лоша" дума... Смятате ли да демаскирате рекламите на Google над рубриките?:D
 
За: Re: За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

За: Re: За: Букмарк сайт за мнения и препоръки?

В какъв смисъл да "демаскираме' :) , да ги направим по-открояващи се и ясни и с други цветове или да ги махнем и сложим на друго място?
 

Горе