SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Български директории, които дават реален линк.

Класация с нереален линк...

Класация с нереален линк...

Не, имаше доста линкове към класации (които не дават реален линк), просто реших да постна и този, ако е проблем го делвайте...
 
Български директории с реален линк

Български директории с реален линк

Иска ми се и на мен да си отредактирам поста отгоре ама не мога, ако може някой пич-модератор да помогне :)

уеб-дизайн.net вече не дава реален линк безплатно, само срещу sms. След изпращането на сайт линка е nofollow, става dofollow завинаги след пускането на sms-а.

Не знам и на колко места съм написал че се приемат само сайтове на тематиките застъпени в сайта, утрепват се да пускат линкове за мебели, парфюми и какво ли още не, писна ми да ги трия вече :(
 
Български директории, които дават реален линк

Български директории, които дават реален линк

Не виждам в списъка Уеб директория BgSaitove - дава директен реален линк.
С изпращане на SMS сайта ви се показва на първа страница и става VIP.
 
Re: Български директории, които дават реален ли

Re: Български директории, които дават реален ли

Нека към списъка с директориите да добавим и
Elada.info - Българска социална мрежа
Дава реален линк и трафик. Освен това можете да я използвате за дийп линк - връзка не само към началната страница, а към определено съдържание.
 

Горе