SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ваучери - каква е далаверата?

Ivaylo Bachvarov

New member
Понеже смятам Google Adwords за недобра инвестиция, не съм се интересувал и не ми се е налагало да работя с него.

Искам да ви попитам каква точно е далаверата с тези ваучери? Виждам, че се продават на доста по-ниска стойност от реалната им. От къде ги намирате бе хора? И защо на повечето пише, че трябва да се използват за нови акаунти?

Ще съм много благодарен ако ми разясните този въпрос.
Благодаря предварително :)
 
Re: Ваучери - каква е далаверата?

Далаверата е, че плащаш по-малко, а рекламираш за повече.
Трябва да са нови акаунти, тъй като така гугъл намира нови рекламодатели (или поне би трябвало).
Сега има ваучери и за стари акаунти :) Но много рядко се появяват такива.
 
За: Ваучери - каква е далаверата?

За: Ваучери - каква е далаверата?

Не забравяй да спомешен и че активирането на нови акаунти с ваучери е доста сложна процедура (вече)
 
Re: Ваучери - каква е далаверата?

А от къде хората ги намират за да ги продават?
И има ли вариант за всеки ваучер да си правя нов акаунт и да си рекламирам същия сайт?
Има вариант, но както каза Kuzmanin, доста затегнаха нещата с новите акаунти. А самите ваучери не е проблем да си ги набавиш или да си купиш.
 
За: Ваучери - каква е далаверата?

За: Ваучери - каква е далаверата?

Не се занимавай с глупости, ще ти блокират акаунта за някакви си стотинки.
 

Горе