SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Верификация на бранд в Google+?

Frik

New member
Някой знае ли как да потвърдя името на бранда си в Google+, така че при търсене на бранда в Google от страни да излиза Google+ страницата на бранда?

Пример:
google.jpg
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Трябва да изпълниш тези правила и да им пуснеш попълнена формата за верификация.
Google+ page verification request - Google+ Help
После ще получиш е-мейл от тях казващ "да" или "не" :)
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Странното в случая е, че аз направих всичко както трябва и ми отговориха, че на този етап не могат да ме сертифицират, но без някакво конкретно основание.
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Странното в случая е, че аз направих всичко както трябва и ми отговориха, че на този етап не могат да ме сертифицират, но без някакво конкретно основание.

и аз така :confused:

Your Google+ page must already have a meaningful number of followers. - колко ли е това - 200, 300, 1000 ? - на фирмения профил, не личния
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Именно това според мен бе причината да ми отхвърлят регистрацията :) Въпреки, че така и не ми го посочиха в писмото което ми изпратиха :)
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Аз съм виждал профили с ~800 последователи, които са били верифицирани.
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Дайте тогава да направим нещо по-между си и да си съберем необходимите "followers" за да си верифицираме страниците?
 
За: Re: Верификация на бранд в Google+?

За: Re: Верификация на бранд в Google+?

Странното в случая е, че аз направих всичко както трябва и ми отговориха, че на този етап не могат да ме сертифицират, но без някакво конкретно основание.
Същото и при мен. Даже 2 пъти пробвах, защото мислех, че нещо грешката е в мен. Явно не само верификацията им е тясно обвързана с G+. :)
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Дайте тогава да направим нещо по-между си и да си съберем необходимите "followers" за да си верифицираме страниците?

Съгласен съм. Ако желаете сами да си понатрупаме малко +1.

https://plus.google.com/102808751144910658574
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

NeZiRuS и borislav123, дали обаче за верификация се искат +1 или "следене"? Защото "followers" ми звучи по-скоро като хора, който са добавили страницата в своите кръгове?

П.С. Моята е https://plus.google.com/100188928760746629360/posts /който има желание да удари едно рамо/
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

ми дайте и да се плюсваме, и да се следим :)

Готово! Следя и двама ви и съм ви наплюсвал... :p
Дано се включим повече хора за да видим дали може да верифицираме въобще наш бранд...
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Ако някой иска, да прехвърли следното:
Код:
http://www.virante.org/blog/2012/09/07/google-plus-verified-pages-of-what-benefit-is-the-verification/


Google used to say you needed at least 1000 followers to get a verified name, but now they just say “a meaningful number.”

Има и линк как да си верифицираш сайта в стъпките. По-важното е, че дори и страница с 1000 последователя не е била верифицирана веднага, така че явно бройката на последователите е относително понятие за верификацията.

Последователите явно трябва да са на фирмената страница, а не на личния профил.
 
Re: Верификация на бранд в Google+?

Лошото в цялата тази история з верификацията е, че обикновения потребител като цяло си няма и на представа що е то g+, което прави набирането на нови последователи изключително трудно...
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Дам то с фейсбук трудно ще ги набавиш тези ~1000, камо ли с г+ - в България е много малко използван, предимно уебмастерите го използват, всичко друго се е накатерило във фейса
 

Горе