SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Да чукна на главата си, постигнат е посочен в картинката резултат с бг страница с няма и 100 фолоуъра.

Някой знае ли как да потвърдя името на бранда си в Google+, така че при търсене на бранда в Google от страни да излиза Google+ страницата на бранда?

Пример:
Виж файлът 956
 
  • Like
Реакции: Alf
Re: Верификация на бранд в Google+?

хайде и аз в кюпа :eek:

idea-plus.jpg

P.S.

хм, ама като търся на български не ми го вади

а в Плюса името съм го дал и на двата езика
 
Последно редактирано:
Re: Верификация на бранд в Google+?

Много се радвам, че така хубаво можем взаимно да си помогнем. Само, че вече ми става малко трудно да следа кой ме е добавил за да му върна услугата :)

Ако съм пропуснал някой да не се колебае да ми прати ЛС.
Който желае да добави мен: https://plus.google.com/102808751144910658574
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

И аз така съм ви добавял наред - ако има някой пропуснат да пише.
Трябва нещо друго да се измисли, че така е голяма мешавица.
Между другото за да последвам някой от фирмената страница ми дава, че първо трябва той да ме е последвал - а как фирмен профил ще ме е последвал като и на него ще му даде същото?
Иначе от личен на фирмен ОК ама излиза после, че от фирмения можеш да последваш личния.......
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Здравейте,
преди седмица две направих бранд в гугал+, свързах основната страница на фирмата с него и я верифицирах, тулса ми я потвърди и сега ми дава коректен публицист. Но искам да обвържа и другите страници на фирмата, който представят различните направления продукти. Пуснах заявка за верификация но не получих отговор. Не разбирам дали е необходимо първо да се иска верификация на основната страница към бранд страницата в в + са или трябва да се поиска добавяне на други продуктови страници към фирмения +. Някой има ли такава верификация, а именно няколко страници обвързани с една базава фирменна в +-са.
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Току що получих мейл, че са я верифицирали след 3-4 пъти като пусках молба.
https://plus.google.com/103027451674903071636

Браво! Поздравления!
Дано все повече и повече да чуваме за верифициране на БГ Google+ страници!
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Здравейте приятели,
на всички които са дали станиците си пускам +1 и следене!
Това е моята станичка: https://plus.google.com/109974710844797387205

Д-р Славов, не е много редно да казвате, че сте добавили страниците на всички от темата, а да не го направите...
Това не би довело до нещо добро за страницата, която сте споделил...
 
За: Верификация на бранд в Google+?

За: Верификация на бранд в Google+?

Не разбирам... как така да не съм? На всеки дадох +1 и следене??? Освен ако не съм объркал нещо, за което се извинявам...

Frik сега забелязвам, че единствената пропусната е вашата, но вече грешката е поправена :)
 
Последно редактирано:

Горе