SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вижте какъв е-маил получих :)

vagon

New member
Днес си отваря пощата и си умрях от смях . някакъв бод май разпознал тухото като сайт за запознанства или незнам си какво
Това е е-маила:

Здравейте!
Моето име е пропускайте nacy sinko, видях профила си днес (www.tyxo.bg) и
се превърна в intrested
ти, аз също ще искате да знаете повече за вас, и аз искам да изпратите електронно писмо до моя
имейл адрес, така че аз мога да ви дам моя снимка, за да знаят към кого съм.
Тук е моят имейл адрес (nacy_sinko33@yahoo.com)
Вярвам, че ние можем да преминат от тук! Аз съм на изчакване за вашата поща на моя имейл адреса горе.
не улучвам. nacy
(Запомнете разстоянието или цветът няма значение, но любовта въпроси много в живота)
(nacy_sinko33@yahoo.com)

//////////////////////////////////////////////////

Hi!!!!
My name is miss nacy sinko,i saw your profile today (www.tyxo.bg) and
became intrested in
you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my
email address so i can give you my picture for you to know whom i am.
Here is my email address(nacy_sinko33@yahoo.com)
I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above.
miss. nacy
(Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life)
(nacy_sinko33@yahoo.com)
 
Re: Вижте какъв е-маил получих :)

хахахаахахаха
много забавно да
а може да е ботче в тестов вариант и още да го учат :)
 
Re: Вижте какъв е-маил получих :)

А на мен направо ми предлагат милиони...
това го получих на фирмения имейл:

От г-н Гордън Pell

Аз съм г-н Гордън Pell От Harlsden, северозападната част на Лондон, тук в Англия. Аз работя за NatWest банка Corporation Лондон. Пиша ти от моя офис, който ще бъде от огромна полза и за двете ни. В моя отдел, там е асистент-мениджър на Велика Лондон Регионална служба, открих изоставена сумата от $ 12,5 милиона щатски долара (дванадесет милиона петстотин хиляди долари Usa) в профил, принадлежащи към един от нашите чуждестранни клиенти Късна Mr.Thompson Морисън американски гражданин, който за съжаление загубили живота си в катастрофата на Alaska Airlines полет 261, който забил 31 януари 2000 г., включително и на жена си и само дъщеря.

Изборът на контактите ви се събуди от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката и поверителността тук. Сега нашата банка е чакам някой от роднините да излезе на изискването, но никой не е направил това. Аз лично са били неуспешни в намирането на роднините за 2 години сега, искам вашето съгласие да представи Вас като семейство / Уил бенефициер за починалия, така че приходите от тази сметка на стойност 12,5 милиона щатски долара, платими за вас.

Това ще бъдат изразходвани или споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% за вас. Имам осигурени всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно копие на това твърдение, ние сме на решения. Всичко, което е необходимо е да се FILLIN Техните имена на документите и легализиране него в съда тук, за да ви покажа, както правоимащите получателя. Единственото нещо, което сега се изискват откровения сътрудничество, доверие и вярвам, че ние виждаме тази сделка чрез. Гарантирам ви, че това ще бъде извършена в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона.

Моля те, дай ми следното, което ние имаме 7 дни да се карам с него. Това е много СПЕШНО моля.
1. Пълно име. 2. Вашите Директна мобилни 3. Вашият Адрес за контакти 4. Занимание 5. Дата на раждане
Има чрез методическо търсене, реших да се свържем с вас се надявам, че вие ще намерите това предложение интересно. Моля за Вашето потвърждение на това съобщение и да посочи своя интерес, ще Ви предоставим допълнителна информация. Стремете се да ми кажете Вашето решение, а не да ме чака.
С уважение, Г-н Гордън Pell Мобилен: +447045764448E-mail: dr.pgordon47@hotmail.com
 

Горе