SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за линкове от стари статии.

palmag

Member
-Здравеите имам един въпрос, притежавам 3 блога в блогер, в които имам статий които са с ПР 2 предимно:
-Въпроса ми е ще бъде ли разумно, да дам линкове, от тези статии, към други мои проекти, въпреки че са изминали месеци, от тяхното написване (има ли опасност Г да заподозре нещо и да ме накаже)?
-Разумно ли е да добавя, допълнително съдържание, към стара статия, като в него дам линкове, към други свои проекти.
-Как вие бихте постъпили?
-Благодаря на всички, дали своето мнение.

-Моля администраторите на форума, да ме извинят, за това, че задавам повторно един от въпросите си, от една предишна тема, която бях отворил, но реших че има по-голям шанс, някой да ми отговори, ако задам въпросите си един по един :).
 
Re: Въпрос за линкове от стари статии.

Моето мнение е, че няма никакъв проблем да слагаш линкове, както и да си дописваш старите статиите. Просто ще трябва малко повече време да се отчетат тези връзки.
 
Re: Въпрос за линкове от стари статии.

Моето мнение е, че няма никакъв проблем да слагаш линкове, както и да си дописваш старите статиите. Просто ще трябва малко повече време да се отчетат тези връзки.

+1 Никакъв проблем нямаш. Правил съм го това с няколко сайта и няма никакви проблеми, даже напротив, само позитивни резултати. Както обаче каза новия шеф тука:) ще трябва малко повечко време да ти се отчетат новите линкове
 
За: Re: Въпрос за линкове от стари статии.

За: Re: Въпрос за линкове от стари статии.

Че то работата на руската борса САПЕ се крепи основно на това :)
 
Re: Въпрос за линкове от стари статии.

-Благодаря ви за отговорите cloxy и velkoto. :)
-Андрей това "Че то работата на руската борса САПЕ се крепи основно на това" не го разбирам ???
 
За: Re: Въпрос за линкове от стари статии.

За: Re: Въпрос за линкове от стари статии.

-Андрей това "Че то работата на руската борса САПЕ се крепи основно на това" не го разбирам ???

Искам да кажа, че се продават линкове от вече стари, индексирани страници, някой от тях с PR и т.н. Какъвто всъщност ти беше въпроса на темата :)
 
За: Въпрос за линкове от стари статии.

За: Въпрос за линкове от стари статии.

Няма как да се наказва за такива неща. Примерно нормален не-seo блогър реши да добави нова информация в поста си или пък да редактира с актуална информация. Случва се и линковете да се променят, те са част от поста. Няма как това да доведе до лошо според мен. Или пък друга ситуация. Добавят се коментари в поста. В някои от тях има линкове. Пак нормално. Така че споко.
 

Горе