SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за 2к уникални статии

Daten

New member
От няколко дни размишлявам за разни идеи и сетих, че имам един сайт
Код:
prognozite.com
, който преди има-няма 6-7 месеца беше наказан от Гугъл, тъй като някой доброжелател ми изсипа 20к ***** линкове към него. Та в този сайт имам 2к уникални статии (прогнози) и се питам дали е добра идея да го пренасоча към новия си проект
Код:
profootball.bg
и тези статии да си добавя ръчно в него.

Добра идея ли е това и какви може да са последствията?

П.П. Подадох молба към Гугъл за преразглеждане на наказания домейн и получих отговор, че в него все още има забранени техники, но не се споменават какви. Странно е, защото всички статии са писани от мен и още 1-2 човека и съм абсолютно сигурен, че са уникални. Блек хат не съм ползвал, нямам скрити линкове, текст и т.н. Както да е. Въпросът беше за пренасочването и преместването на тези 2к статии в новия сайт.
 
Re: Въпрос за 2к уникални статии

6 месеца, 3 пъти подавам молби за преразглеждане - един и същ отговор: Сайта ви все още съдържа забранени техники.
Накрая изтрих всички постове, смених шаблона - и пак същия отговор??? При положение, че сайта вече нищо не съдържа :)
Копирай си базата данни и си я импортвай в новия сайт ако си сигурен, че всичко е уникално и няма плагиатство!
 
За: Въпрос за 2к уникални статии

За: Въпрос за 2к уникални статии

Смятам ръчно да направя всичко, но стария сайт какво да го правя? След като си импортна постовете да ги затрия ли оттам или какво?
 
За: Въпрос за 2к уникални статии

За: Въпрос за 2к уникални статии

Смятам ръчно да направя всичко, но стария сайт какво да го правя? След като си импортна постовете да ги затрия ли оттам или какво?

301 редирект от url адреса на всяка статия към новото и url и стария домейн ще тр да го поддържаш да съществува за да ползваш линковете към него.
 
За: Въпрос за 2к уникални статии

За: Въпрос за 2к уникални статии

Старият домейн ще си го запазя много ясно. Някакъв качествен ресурс да ми препоръчате за това как точно става 301 редирект. Може и на английски.
 
Re: За: Въпрос за 2к уникални статии

Re: За: Въпрос за 2к уникални статии

Смятам ръчно да направя всичко, но стария сайт какво да го правя? След като си импортна постовете да ги затрия ли оттам или какво?

2k статии ръчно?!
аз бих паркирал новия домейн и с htaccess редирект на стария към новия
 

Горе