SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за wp super cache и widget

nobreak

New member
Здравейте. Как мога да направя wp super cache да не кешира даден widget? Става дума за wordpress и eshop, където количката е ajax widget...
Благодаря.
 
Re: Въпрос за wp super cache и widget

Щом е на AJAX, би трябвало да не го кешира. Все-пак виж чрез кой сървърен скрипт JS транспортира данните и го сложи да не се кешира. Плъгина до колкото помня имаше такава опция, да не кешира определени файлове.
 
Re: Въпрос за wp super cache и widget

Проблемът може да не е, че кешира widget-а, а че кешира изобщо съответната страница. Като добавя нещо в количката и го махна от количката, количката изчезва, но като отида на главната страница или друга, която е кеширана вече, количката се появява с изтритият продукт и обратно, като отида на страница където е кеширана без количката, я няма...не ми идва на акъла как да го оправя..
 
За: Въпрос за wp super cache и widget

За: Въпрос за wp super cache и widget

nobreak, изключи за кеширане страниците на количката, checkout и прочие.
В моя случай бяха:
Код:
index\.php
cart
След това изчисти кеша и всичко трябва да е наред.
 
Re: Въпрос за wp super cache и widget

Не ми върши работа. Дал съм от опциите да не ми кешира страниците на eshop и тях не си ги кешира, обаче widget-а с количката дори, когато я изпразня и отида на някоя страница си се появява...
 
Re: Въпрос за wp super cache и widget

Сега видях нещо друго. Когато си логнат количката си работи, но когато не си, се появяват аномалии - количката, която е в widget-а изчезва, като кликнеш на стока в нея и се появява на други страници, дори когато съм я изпразнил...
 
Re: Въпрос за wp super cache и widget

Ще го кажа по друг начин. Някой може ли да ми направи wp super cache да не ми кешира отделен widget срещу заплащане?
 

Горе