SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос Wordpress + Fb коментари

hoolie

New member
Здравейте. От известно време сложих един plugin, който може да се пишат и мнения и с wp темата и с фейсбук акаунт.

Проблема е, че този plugin не ми показва кога се пишат нови коментари (всъщност въобще го няма като опция)...та трябва като луд да обикалям из статиите за да си гледам дали няма коментари,а те не са никак малко...

Та въпроса е има ли начин, който мога да си проверя какви, къде и колко са Фб постовете... пробвах с гугъл изкарва ми някакви резултати, но не всички

Поздрави.
 
За: Въпрос Wordpress + Fb коментари

За: Въпрос Wordpress + Fb коментари

Не знам за wp, но ако си направиш app и си сложиш сам коментарите на мен ми дава notification във фейсбук като някой коментира ...
 
Re: Въпрос Wordpress + Fb коментари

Здравейте. От известно време сложих един plugin, който може да се пишат и мнения и с wp темата и с фейсбук акаунт.

Проблема е, че този plugin не ми показва кога се пишат нови коментари (всъщност въобще го няма като опция)...та трябва като луд да обикалям из статиите за да си гледам дали няма коментари,а те не са никак малко...

Та въпроса е има ли начин, който мога да си проверя какви, къде и колко са Фб постовете... пробвах с гугъл изкарва ми някакви резултати, но не всички

Поздрави.
Аз ползвам този плъгин WordPress › Facebook Comments for WordPress и към него си има и уиджет за сайдбара, където да показва последните фейсбук коментари, но нещо пък не ми се появява нищо ??
 

Горе