SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

До 24 часа приемам поръчки за статии на символични цени

ivo94

Active member
Доста хора от форума са работили с мен и знаят, че съм коректен. Качеството на статиите се проверява първо за правописни грешки и след това с Advego Plagiatus за уникалност (минимум 98% в случаите, когато някои словосъчетания са много популярни и не могат да се променят). Случи се така, че не ми стига известна сума в PayPal за едно плащане и днес мога да ви предложа промоционални цени за написването на няколко статии.
Тема: всякаква
Език: български
Цени:
300 думи статия - 1.30$
Държа на предварително плащане в PayPal, бройките за статиите са ограничени, до достигане на желаната от мен сума
Свържете се с мен на ЛС ако вече ми нямате Скайпа
 
Re: До 24 часа приемам поръчки за статии на символични цени

Офертата на тази цена вече не е валидна. Ако се интересувате от услугите ми може да погледнете старите ми постове в които има предложения на стандартни цени. Благодаря за интереса и на всички отзовали се
 

Горе