SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Имам проблем с Adwords

Angel Kadreev

New member
Здравейте, намерих си да си взимам безплатни ваучери за Adwords. Свърши ми единия и направих нов акаунт, понеже в един акаунт може само един ваучер. Трети акаунт не тръгва вече да рекламира - пише това (Your Google AdWords account has been suspended because your billing information in this or a related account could not be verified.). Единия акаунт го направих през Opera Tor, за да ми смени самоличността, втория акаунт си го направих от обикновен браузър и третия акаунт го направих от друг компютър. Не става и не става. Кажете къде бъркам?
 
За: Имам проблем с Adwords

За: Имам проблем с Adwords

Яка далавера си намерил, ще ни светнеш ли и нас, да не се набутваме с рекламни бюджети? Това е невероятна схема, не вярвам някой тук от форума да я знае и ползва.
 
За: Имам проблем с Adwords

За: Имам проблем с Adwords

Яка далавера си намерил, ще ни светнеш ли и нас, да не се набутваме с рекламни бюджети? Това е невероятна схема, не вярвам някой тук от форума да я знае и ползва.

Ще потърся инфо къде е проблема и ще в дам в нова тема пълно описание как да процедирате.
 
За: Re: Имам проблем с Adwords

За: Re: Имам проблем с Adwords

Един и същ сайт ли рекламираш? Бисквитките чистиш ли ги, че дори да си смениш IP-то те си се виждат, ако е същия браузър ;)

Ами това не съм го правил ама едва ли е проблем защото последния акаунт беше нарпавен от друго PC...
 
За: Имам проблем с Adwords

За: Имам проблем с Adwords

Добре де, сподели от къде ги дърпаш тези безплатни ваучери.... дай и ние малко да загладим косъма.
 
За: Имам проблем с Adwords

За: Имам проблем с Adwords

Ето сайта с ваучерите. По един от един комп може да дърпате. Винаги трябва с различни данни да поръчвате и с различен сайт от други компютри. Измислени сайтове стават. От един компютър може да дърпате с Opera Tor, понеже този браузър ви заличава самоличността.
https://services.google.com/fb/form...=ad&utm_campaign=en&site=34073538655355569172
 
Последно редактирано:

Горе