SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво мислите за MVM Ads?

Re: Какво мислите за MVM Ads?

Ами сложих им една реклама скоро на 1 сайт но е нов и няма печалби.
На мен ми харесва контрол панела им. Имат и голямо разнообразие от рекламни форми който можеш да сложиш (имат и изкачащи прозорци което ми направи впечатление) .Пише че плащат при повече от 20 лева по банков път. Но немога да ти кажа дали плащат. :)
За контакти имат и адрес и телефон и скайп . Изглеждат сериозна фирма.
Имат и партньорски линк ако някой се регистрира от него печелиш 5% от всеки клик на рекламодателите и по 5% от всеки клик на издателите.
Моят линк е http://mvmads.com/index.php?r=26 някой ако иска може да се регистрира от него ако не от тук http://mvmads.com
 
Последно редактирано:
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Тази рекламна мрежа доколкото знам е на колега от форума. Аз лично съм правил бизнес с него и нещата бяха на ниво. Аз лично не очаквам да има проблем с плащанията. За другите неща нямам наблюдение.
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

аз не виждам техен банер, само на гаргата
а защо не ползваш адсенс ?
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

аз не виждам техен банер, само на гаргата
а защо не ползваш адсенс ?

Премахнах го, като видях 0.01лв клик. При такъв вид сайтове няма висок CTR и при гугъл е същото, 0.01 клик или най-много 0.02лв. Гаргата е стабилна, адска далавера си е да обменяш натрупаните кликове и после да ги вложиш в реклама на замунда.
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Благодаря на всички за мнения, ще ги пробвам.

===================================

Не са много грамотни (това е рекламата им):

"Подарък с който ще трогнете всяко сърце. Портрети,картини,стенопис по п"

Интервал се поставя след запетая и точка.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Аз пък си чакам кода за потвърждение на регистрацията който трябваше да ми е изпратен ...

Пристигнал е но е влязъл в спам-а ...
 
Последно редактирано:
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Има това, че си нов и си гледан под лупа в такъв случай.
Всяко твое мнение, изказване може да бъде прието, като реклама, спам...
Задръж се тук и ще разбереш, че така се посрещат новите.

Успех! :)

Човекът собственик на рекламната мрежа, ако не се лъжа се подвизава често в predpriemach и съм останал с впечетление, че е сериозен. Мисля, че и тук се среща.
 
Последно редактирано:
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Благодаря , колега . Разбирам . Мисля , че който поднася упреки той би следвало да обясни какъв е проблемът , но ясно разбирам .
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Днес им гледах условията за разпространители. Направи ми впечатление, че изискват при плащане подписан документ от страна на физическите лица.
Това значи ли, че ако изкарам 10 лева, ще трябва да похарча примерно 4 от тях, за да отида на крака и да си ги взема, като им подпиша разписка? Ами хората, които не живеат в София?
Ако е така, ще има да чакат някой да им разпространява рекламите...
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Гарга изискваха нещо такова. При тях имаше файл образец, който се принтира и подписва и сканира и праща като файл в сайта им. Може и тук да е нещо подобно.
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Гарга изискваха нещо такова. При тях имаше файл образец, който се принтира и подписва и сканира и праща като файл в сайта им. Може и тук да е нещо подобно.
Аз затова питам, за да ми каже някой, който като мен е физическо лице и знае точно как са нещата. Иначе наистина не си струва, ако трябва да ходя на крака да си получа парите. От 10 реклами, които въртят в момента и без това ще чакам сигурно 6 месеца, за да събера 10 лева...
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

dio
мда, 1 стотинка на клик е смешно

Интересно , ти си магьосник , как го правиш това да е 1 стотинка , когато минимума е 3 стотинки .

diabolic.bg , може ли точно да посочиш къде го пише тва , копирай го и покажи ама точно за ФЛ .
 
Re: Какво мислите за MVM Ads?

Здравейте, сега видях темата. За плащанията наистина се изисква подписване на документ при физическите лица, но това може да стане по интернет. Колкото до цената на клик, минимума е 2.5ст в момента, тъй като минималната цена за клик при рекламодателите е 5ст, а издателите получават 50%. Отделно издателите получават и приходи от техните реферали.
 

Горе