SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво става с Google PR?

Re: Какво става с Google PR?

И моето сайтче за сео статистика не бачка вече : ( дали има някакав надежда да се оправи или трябва пренаписване на кода? : )

абе човек недей вдига такива теми бе! мислех че PR ъпдейт е почнал

глей си там сайтчето или пиши на Гугъл
 
Re: Какво става с Google PR?

абе човек недей вдига такива теми бе! мислех че PR ъпдейт е почнал

глей си там сайтчето или пиши на Гугъл

Точно, аз като видях и си помислих че пак има нещо.
 
Re: Какво става с Google PR?

Айде момчета на PR ъпдейта, топъл-топъл.
Може и да е частичен или просто да е поетапен, но при мене някои сайтове не са засегнати, а други UP.
 
За: Какво става с Google PR?

За: Какво става с Google PR?

Потвърждавам!
Върви ъпдейт и то не частичен, а конкретен :)
Лично за мен с много добри резултати :)
 
За: Какво става с Google PR?

За: Какво става с Google PR?

Потвърждавам!
Върви ъпдейт и то не частичен, а конкретен :)
Лично за мен с много добри резултати :)

Мдамм и при мене най-накрая очакван резултат на личният блог :) Дано не се окаже отново мираж, като пред последният ъпдейт :)
 
Re: Какво става с Google PR?

100% ще има корекции! На доста празни страници ми е дал PR2 което е нереално - няма съдържание и линкове към тях. Ще има пак изненади ми се струва? А и определено не е приключил - имам няколко домейна които са купени точно след последния PR ъпдейт и на тях все още показва N/A.....
 
За: Какво става с Google PR?

За: Какво става с Google PR?

Мен тоя ПР ме реже яко. Очаквах поне петица за тоя сайт hfthfh.jpg обаче си остана двойка. Баси 750 root домейна и милион и половина линка.
 
Re: Какво става с Google PR?

Мда, много е зле. Сайтове сателитни на по месец два, от 0 на 2,а стари с много линкове слизат с по 1. Надявам се, че няколко дни ще го регулират, иначе е доста тъпа работа. :)
 
Re: Какво става с Google PR?

Мда, много е зле. Сайтове сателитни на по месец два, от 0 на 2,а стари с много линкове слизат с по 1. Надявам се, че няколко дни ще го регулират, иначе е доста тъпа работа. :)

И при мен същата работа старите сайтове падат с по доста новите с по 2.
 
За: Re: Какво става с Google PR?

За: Re: Какво става с Google PR?

Този път ъпдейта ми разказа играта...масово с -1 надолу. То не че този ПР вече има значение. май пак ще има впоследствие корекции като миналият път. Тогава Гугъл раздаде масово висок ПР и след две седмици си коригира грешката.
 
Последно редактирано:
Re: Какво става с Google PR?

До края на седмицата ще го регулират и всичко ще си дойде на мястото. Субдомейн без нито една връзка е с PR3 - е*ават ни нещо от Гугъл. :clap:
 
Re: Какво става с Google PR?

Мда, много е зле. Сайтове сателитни на по месец два, от 0 на 2,а стари с много линкове слизат с по 1. Надявам се, че няколко дни ще го регулират, иначе е доста тъпа работа. :)

И при мен е така:) Некви сателитки на по месец-два, почти без линкове хващат 2-3 ПР, а стари сайтове с една камара backlinks са масово -1, че и повече. Странна работа.
 

Горе