SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

Nettrio

New member
Купувам статии в български блогове. Статиите са от мен. Статиите са уникални, около 300 думи, с два или три изходящи линка в статия (според изискванията на блога). Статиите са на разнообразна тематика.
Изисквания към блога: да е с PR4 или по-висок. Статиите и линковете в тях да останат докато блога съществува.
Плащане: ПейПал.

Моля пращайте ми на ЛС сайта и цена.
 
Последно редактирано:
За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

В аквичоп.net можеш да публикуваш напълно безплатно, стига да се спазват правилата на директорията, а те не са по-различни от споменатите от теб по-горе: 300 думи дължина, 3 изходящи връзки, уникален текст.
Има още няколко български директории с PR4, които също са безплатни и дават реални връзки.
 
За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

Погледни списъка на scoobydoo с българските директории за статии:
Списък с директории за статии
има такива, които търсиш. :wink:
Успех!
 
За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

Списъка го знам, благодаря все пак. Тия дни ще подам статии в някой от безплатните директории за статии, но въпреки това си търся и други блогове.
 
За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

За: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

Прав е човека. Аз имам около 200 блога. 4-10 сателита в най-трудните ниши. Мога да продам и да менкам с твои сателити.
Само уникално съдържание.
Пиши на лично за ниши.
 
Re: Купувам статии в блогове с PR4 и нагоре

Колегата е коректен и бърз! Препоръчвам да работите с него!
 

Горе