SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Максимална дължина на страница ?

boy6

New member
Имам си личен сайт и започнах да пиша нещо за една страничка. Оказа се, че може да излезе доста като обем. И реших да го сложа дози обем, може би няколко десетки машинописни страници. И ми хрумна, понеже съм любител, да се пробвам да я класирам добре защото за този израз е голяма гъчкана, само ще кажа , че започва с дигит, но пък имам снимка на екран с един вирус когато го изолираха за първи път, не помня вече къде :).

Та, извинете за встъплението, но има ли сео ограничение за дължина на страницата. Ако разбия темата в няколко страници ще загуби тежест и няма да се получи. Започнах да наливам и слагам котви. Как смятате, че ще е най-добре.
 
Последно редактирано:
Re: Максимална дължина на страница ?

Аз примерно бих разделил 750 думи в 3 поста по 250 думи за първа страница :)
 
Re: Максимална дължина на страница ?

A url? /d1.htm, /d2.htm или ?

Мислех си да направя чаптърите на табове с малко текст и на хувър да падат, обаче ще има hidden и се отказах.
 

Горе