SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

batjoro

New member
Здравейте,

Някой сблъсквал ли се е със следната ситуация: не си взех едно плащане по WesternUnion и ми се блокира сметката. Сега не мога да получавам плащания. Имам отгоре на профила едно съобщение, да взема действие. И сигуррно 5 пъти вече взех действие, и получих автоматичем мейл. Отговорих му, както се казва вътре, но за сега никой не се е свързал с мен. Имам чувството че се въртя в цикъл.

Някой изпадал ли е в подобна ситуация и да се е оправил? Мерси.
 
Re: Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

Как така ти се блокира сметката? То ако не си вземеш плащане, просто парите се връщат в акаунта ти и нищо друго не става, до колкото знам.
 
Re: Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

Да, парите стоят в сметката, но не мога да ги изтегля. По принцип трябва да ми се превеждат на всяко 15то число. Откакто се блокираха плащанията, не сметката, не ми ги превеждат, само стоят там.
Това е проблема.
 
Re: Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

Да не са ти задържани плащанията :). Ако е така, това се оправя от настройките.
Иначе ако има някакъв проблем с плащанията може да им пишеш тук: http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/label?lid=6cf15c1c0c5eb8cd&hl=en
 
Re: Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

Да, точно така. Задържани са ми плащанията. От кои настройки се оправя. Аз точно това търся, но за сега не мога да се оправя....
 
Re: Невзето плащане от AdSense и блокирани плащания

Преминаваш към чек
Логаут
Логин
Преминаваш към Western Union

Хоп, вече нямаш задържане.
 

Горе