SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Защо сменихте домейна и темата на форума? Според мен се прецака всичко, аз поне не влизам вече :/

Twitter бутона въобще не е на място (за тоя в ляво говоря), един линк в хедъра щеше да свърши по-добра работа, лично мен ме дразни.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Домейна е сменен поради идеята за развитие на форума и по-доброто му индексиране. Темата се смени заради новата версия на vBulletin. Щом домейна и темата за теб са "всичко" значи няма какво да ти обяснявам. Заявки за изтриване на акаунти - при мен на ЛС.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Функционалността "Какво ново" дали може да се настройва?
Влизам преди малко - 10-12 теми, влизам пак - 1 (което не е вярно, понеже само една от тях прочетох в действителност, но ги е маркирало като прочетени...). Например да може да показва винаги последните 10-20, така ще си букмаркна тази страница и тва ще е индекса. :)
Някак стария вариант ми харесваше повече, понеже нямам точен раздел, който гледам и омешани най-горе във форума ми даваха представа "какво ново" става.
 
За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

С какъв - напиши предложение - шеснайсетичен код на цвета, или скрийншот или RGB или каквото и да е.... придай малко смисъл на мнението си. Изписа 22 думи и два пунктуационни знака, а нищо не каза.....

Логично с цвят открояващ се със сегашния. Бледосиния и сивя са близки, все пак ваш е избора, вие администрирате, а не аз. Мнение, ако търсите, тъмно оранжево ще бъде добре.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

С цвета на банера SEARCH ви ще е супер. Даже сам щях да се сетя да го направя.
 
За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

Логично с цвят открояващ се със сегашния. Бледосиния и сивя са близки, все пак ваш е избора, вие администрирате, а не аз. Мнение, ако търсите, тъмно оранжево ще бъде добре.

Видя ли, че не боли - идеята на конструктивната критика е не да напишеш "абе това е много зле", а да напишеш "направихте го много зле, но ако беше по ето този начин, щеше да е по-хубаво" и тогава ние ще го тестваме по "ето този начин".
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Е браво, радвам се, че съм разбран.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Домейна е сменен поради идеята за развитие на форума и по-доброто му индексиране. Темата се смени заради новата версия на vBulletin. Щом домейна и темата за теб са "всичко" значи няма какво да ти обяснявам. Заявки за изтриване на акаунти - при мен на ЛС.
Добре, не ми обеснявай, зле съм. Старата тема не може ли да се нагласи за по-новата версия? Той добре е сменен домейна, ама версията на форума защо е сменена, проблеми ли имаше преди?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Оф хора, голямо премеждие преживях току що - пуснах си мобиле скина на форума!!! От там долу има един линк Фулл Сите ама той не върши никаква работа!!! Докато пробвах да върна нормалните настройки изцъках сумати страници, но все пак хисторито ми се пазеше и успях да се върна достатъчно назад, където съм избрал друг скин и се върна той и всичко си дойде на мястото.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

При излизане от форума, линкът "Отиди на форумния индекс" води до липсваща страница.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Да попитам. Прочетох Правила за ползване на Пазар. Цитирам част от текст, който ме интересува:
Как може да се уредите с 10 дневен бан от форума? 3. Бъмп, Ъп, и вдигане на теми;
Искам да допълня мнението си тема от този раздел. Обаче видях, че има период през които това може да стане. Та се чудех дали няма да е удачно да се знаят кои са хората(администратори/ модератори), които имат право да коригират. Например, за да ги помолиш, ако имат желание да редактират твои пост, без да нарушаваш точка 3.:rules:
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Между другото- времето за промяна на мнение е много малко. Би трябвало да е поне 30 мин или 1 час.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Сложете плз някаква друг вид лента над подписите, защото на тъмните скинове лентата не се вижда и подписа се слива с коментара.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Да попитам. Прочетох Правила за ползване на Пазар. Цитирам част от текст, който ме интересува: Искам да допълня мнението си тема от този раздел. Обаче видях, че има период през които това може да стане. Та се чудех дали няма да е удачно да се знаят кои са хората(администратори/ модератори), които имат право да коригират. Например, за да ги помолиш, ако имат желание да редактират твои пост, без да нарушаваш точка 3.:rules:

Допълването на тема, промяна на параметрите - цена/срокове/количество, както и доуточняването кое от обекта на продажба е все още налично, в случаите когато се продават няколко продукта НЕ СЕ СЧИТА ОФТОПИК или "виагризиране" на темата.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Някой може ли да ми каже как да си направя подпис, че никъде не виждам нищо?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Малък си още :D
Някой може ли да ми каже как да си направя подпис, че никъде не виждам нищо?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Предлагам да се сложи някакъв минимум за отдел пазар ... всеки може да се регистрира и да пазарува, като нищо може да измами потребителите.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Предлагам да се сложи някакъв минимум за отдел пазар ... всеки може да се регистрира и да пазарува, като нищо може да измами потребителите.

Ако си достатъчно умен и посещаваш форума редовно няма да се излъжеш, най-малкото защото познаваш, кои са хората с добра търговска репутация във форума. Подобни глупости като iTrader и т.н. са напълно излишни, ако не си някой изключетилно наивен и доверчив заплес.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

И аз съм на мнение, че няма нужда от iTrader при положение, че има репутация. Лъгали са ме в други форуми хора със силно положителен iTrader, така че аз лично нямам доверие точно на това.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Предлагам да се махне "twitter" бутона от мобилната версия! От него не може да се чете форума нормално :(
 

Горе