SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Отново микроблог :)

Re: Отново микроблог :)

А това не беше ли един симпатичен техно-новинарски сайт?
Иначе успех с начинанието и преборването на конкуренцията. :)

Беше, но нямах време да се занимавам, нито пък ми се търси екип да се занимават. :)
 
Re: Отново микроблог :)

Май само линка към уебсайта ни ще е dofollow. Линковете в постовете са си nofollow.

Я виж сега как са? Правилно ли съм направил промените, dofollow ли са? :)
 
Re: Отново микроблог :)

няма смисъл от тоя сайт, той edno23.com, които е най-популярният в БГ има много малко посещения.
 
Последно редактирано:
Re: Отново микроблог :)

LOL!?! Бихте ли споделили, какво ви излиза на втора позиция?
http://www.google.bg/#hl=bg&q=%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B0&aq=f&aqi=g7&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=ad780969adbb13ed

ShakeIT . eu води към микроблога, който съм писал първия пост. Нормално ли е това, за 2 дена?
kafe7
 
Re: Отново микроблог :)

@alex.atanasov
В страницата с резултати горе в дясно има един линк "Уеб история". Цъкни там и цъкни после на линка "Деактивирай ... бла бла". Така ще ти показва реалните резултати. Също се ънлогни от Google профила си ако си логнат.
Сега само ти го виждаш на второ място понеже си влизал в него много.
 
Re: Отново микроблог :)

@alex.atanasov
В страницата с резултати горе в дясно има един линк "Уеб история". Цъкни там и цъкни после на линка "Деактивирай ... бла бла". Така ще ти показва реалните резултати. Също се ънлогни от Google профила си ако си логнат.
Сега само ти го виждаш на второ място понеже си влизал в него много.

Подведох се явно, благодаря.
 

Горе