SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пиша статии

traiki

New member
Пиша/пренаписвам статии на български език на почти всякакви теми,като силата ми е в спорта и компютърните технологии в частност игрите . Цените са приблизително такива , като за по-големи пакети статии ще се договаряме допълнително :

200-300 думи : 2.00 лв
300-400 думи : 3.00 лв
400-500 думи : 4.00 лв
500-600 думи : 5.00 лв

За статия над 650 думи , цената вече е по-договаряне.


Приемам плащания само в Epay или по банков път
За контакти можете да ме намерите на скайп chorbara43 или на мейла muhataa@abv.bg , както и тук на лично съобщение.
 
Re: Пиша статии

Нови услуги

Качествен превод от испански език - 2 лв на 100 думи, за по-големи поръчки може и отстъпка

Събмит в Български Социални мрежи

Правя събмит в 50 БГ социални мрежи по мой списък за 5 лв, при по-големи поръчки е възможна отстъпка в цената на пакета. В услугата влиза спиннато заглавие и текст, написани от мен. Също така може да направя събмит по ваш списък в повече социални мрежи, като ще се договорим за цената допълнително.
 

Горе