SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пиша статии

Dori Ana

New member
Здравейте ! :)
Пиша статии с уникално съдържание ( над 95 % според програмите за плагиатстване), в кратки срокове и на всякаква тематика. Пиша само на български език.


Цени на авторски статии :

200-350 думи 4 лв.
350-500 думи 5 лв.



Мога да напиша примерна статия, която да публикувате, ако започнем да работим заедно.

За повече информация, моля пишете ми на лично съобщение. :) Благодаря, че прочетохте обявата ми ! :)
 
Последно редактирано:
Здравейте ! :)
Пиша статии с уникално съдържание, в кратки срокове и на всякаква тематика. Пиша само на български език.


Цени на авторски статии :

200-300 думи 2,50 лв.
300-400 думи 3,50 лв.
400-500 думи 4,50 лв.



Мога да напиша примерна статия безплатно. За всеки десет статии пиша една безплатно. За дългосрочни проекти и повече от 30 бр. цените подлежат на допълнително договаряне.

За повече информация, моля пишете ми на лично съобщение. :) Благодаря, че прочетохте обявата ми ! :)



Здравейте, статията няма да бъде премахната.
За да сме коректни ще ви посъветваме, в бъдеще когато предлагате примерна безплатна статия, да уточнявате, че безплатно е само четенето и. Под безплатна статия се разбира статия, която е предоставена безплатно и може да бъде ползвана и публикувана, в конкретния случай без допълнителни условия.
Ние ви поръчахме 30 статии, а вие отказахте поръчката защото не искате да пишете съдържание с уникалност от 97% на горе, а в обявата предлагате уникално съдържание.
Моля прочетете обявата си отново.
 
Здравейте!

Съжалявам, че не сме се разбрали, и не мисля, че моето съобщение е повод за такава агресия. Все пак, ще махна тази част от обявата, явно е подвеждаща.

Всъщност, една от причините да откажа да пиша за Вас беше пазаренето Ви, че 45 лв. за 10 статии от 500 думи + 10 % отстъпка и безплатна статия на всеки 10 статии Ви е много и искате да намаля цената. Иначе, не съм написала, че статиите са със 100% уникалност, както Ви написах, около 95%.

Ясно, е че няма да махнете статията или пък рецептата, която Ви изпратих, явно за Вас това е голяма далавера, щом чак до тук се стигна да се пише.
 
Последно редактирано:
Благодарим, че сте си редактирали обявата, както за безплатната статия, така и за цената, която явно не подлежи на договаряне за 100+ статии, с начална заявка от 30, също и за процента на уникалност.

За да не стават недоразумения ето цитат от вашата обява преди редакцията - Мога да напиша примерна статия безплатно. За всеки десет статии пиша една безплатно. За дългосрочни проекти и повече от 30 бр. цените подлежат на допълнително договаряне.

Не виждам проблем в това, че сме се договаряли за цената след като в обявата си сами сте предложили това договаряне.
Важно е условията да са коректно описани за да не подвеждат потребителите.

Статията в момента когато я получихме от вас беше с 92 до 95% уникалност, а рецептата която предоставихте, не отговаря на нашите изисквания, не сме и никога няма да я публикуваме. Можете спокойно да я продадете на друг клиент.
 
Последно редактирано:
Ами по-голямо договаряне от - 10 процента от цената и всяка 11-та статия безплатна не мога да предложа, а и не бих повече. :)
 
Последно редактирано:
Искам да добавя, че мога да покажа публикувани статии на всеки, който се интересува. :)
 
Последно редактирано:

Горе