SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Подарявам PokerIgrach.com

Re: Подарявам PokerIgrach.com

Аз имам желание да го получа, но как точно ще се определи човека, на който ще бъде подарен сайта? Благодаря!

П.С. Да не би да сте объркали името на сайта, тъй като не изкарва нищо на този адрес.
 
Re: Подарявам PokerIgrach.com

Не е объркано името, просто съм го свалил, тъй като имаше инсталиран само един wordpress.

Тъй като ти си първият изявил желание да го вземе - пиши ми на ЛС да се разберем как точно ще направим трансфера.
 
Re: Подарявам PokerIgrach.com

Значи домейна е на мой хостинг, но който изяви желание да го ползва ще трябва да си плати трансфера на домейна. Просто няма как да му дам достъп до моя хостинг, тъй като имам доста мои неща на него.
 
Re: Подарявам PokerIgrach.com

Igrach.com проявиха интерес към домейна, сегашният му собственик може да потърси техен човек на скайп alexdobrev123, за да се разберете нещо.

(От Играч ме помолиха да пиша в темата)
 
Re: Подарявам PokerIgrach.com

Пич, писах ти лично преди няколко дни - никаква реакция....
 
Re: Подарявам PokerIgrach.com

Отсъствах и нямаше време за проверка на форума. Ще видя от Играч.ком какво предлагат и ще преценя на кого да го дам.
 

Горе