SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с форума и NOD32...

Daten

New member
Само на мен ли НОД-а ми вади съобщение, че форума е опасен и достъпа е забранен. Трябваше да изключа цялата уеб защита на програмата, че да вляза.
 
За: Проблем с форума и NOD32...

За: Проблем с форума и NOD32...

New Bitmap Image.jpg

Това го вади от днес. До вчера нямах никакви проблеми.
 
За: Проблем с форума и NOD32...

За: Проблем с форума и NOD32...

Зададох да игнорира домейна за проверка, но сега ми вади, че фейсбук бутона е някакъв вирус.
 
Re: Проблем с форума и NOD32...

Вчера в една тема имаше код, който не е харесал на nod32. Взели сме мерки за изваждане от базата им, но вероятно ще отнеме известно време :( съжалявам, но наистина поста е бил направен с най-добри намерения
 
За: Проблем с форума и NOD32...

За: Проблем с форума и NOD32...

Стават такива обърквания. Нали в основния си сайт пиша за вируси. Гугъл не реагира отрицателно, но Бинг ми беше направил тлъст списък със заразени според техните роботи теми. И мина почти месец, докато осъзнаха тъпата си грешка.
 
Re: Проблем с форума и NOD32...

Здравей,
Утре ще бъде подадено към ESET.За премахването от дефинициите с опасни сайтове,
обикновенно са нужни до 48 часа.

Поздрави!

Ще използвам възможността да благодаря още веднъж публично на Калин Василев за връзката с ESET България.
 
Re: Проблем с форума и NOD32...

Ако не е тайна, ще споделите ли какво време Ви дадоха за изваждане от списъка? При мен днес все още ESET Smart Security забранява сайта.
Наистина е доста неприятно. Искрено пожелание за по-бързо справяне с проблема.
 

Горе