SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам забавни.бг

freak

Freak Media Group Ltd.
zabavni.bg последните дни прави по 0.30 -0.80 долара на ден цената която му търся е по-договорка
системата е авторска
разполага с админ панел за одобряване на пожелания,вицове,клипове,с н имки,цитати и добавяне на поздравителни картички

потребители
3 вида обикновени , модератори , админи

обикновени:
могат да добавят пожелания ,вицове,клипове,снимки,цитати
могат да си слагат аватари ,сигнатури , в профилите има статистики кой какво и по колко е добавил

Модератори:
всичко което може обикновения + могат да одобряват пожелания.вицове,снимки,к л и пове,цитати могат да добавят поздравителни картички

Администратор
всичко от предните + може да трие пожелания,вицове,картички и другите неща

общо взето е това
има аналитик средно 200 посещения на ден

google показва 9 500 индексирани страници
има още за индексиране :)
при търсене на думата пожелания за сега излиза на 26 позиция работи се по това да излиза по-напред :)

моля пращайте вашите оферти на лично или на support(at)freakmedia.eu
 
Последно редактирано:
Re: Продавам забавни.бг

ох да това имам в предвид между 0.30 и 0.80 долара играе при 200 посещения според аналитика

само на мен ли не ми показва целия първи пост , показва ми само първите 3 изречения ?
 
Re: Продавам забавни.бг

ох да това имам в предвид между 0.30 и 0.80 долара играе при 200 посещения според аналитика

само на мен ли не ми показва целия първи пост , показва ми само първите 3 изречения ?

Добре де уточни като продадеш кво правиш с сайтът
7bg.eu Като гледам е същия ?! Тоест може още 1000 пъти да
препродадеш системата ?! Доуточни се както тряа...
Успех !
 
Re: Продавам забавни.бг

7bg.eu е мой няма да се продава скрипта повече от това
уточнил съм какво продавам забавни.бг с тази система с тези посещения с тези приходи

само не разбрах защо ми цитираш това мнение ? другото не се ли чете цялото

и на този дето ми е хакнал отрицателния реп не се сещам на кой друг съм продал сайта или Скрипта ?

този сайт и тази система не се притежава от никой друг освен мен

това е първото ми мнение аз под 3 броузера не го виждам цялото и не знам защо така
 
Последно редактирано:
Re: Продавам забавни.бг

Е да ама трябва да уточниш това , че имаш друг сайт с същата система!
Успех с продажбата. Това го пиша щото утре като продадеш и 7бг на някой друг и той я препродаде 10 пъти , накрая системата ще я има фрее в гооглето...
 
Re: Продавам забавни.бг

ама то е ясно че ако продам сайта на някой то може да реши да го продаде , аз какво да направя по-този въпрос ?
относно 7бг.еу няма да се продава с тази система аз лично няма да продавам тази система ако това не ти( Ви ) стига няма какво да говорим не съм тръгнал да лъжа или мажа счетох, че не би било проблем това ако трябва да сме честни 7бг.еу ня маша да е с тази система ако не бях продал преди 3 месеца 10 линка от него в този вид на сайта и ще е прецакване на хората ако махна системата и си изгуби индексирането
отделно това са вицове,пожелания,картички свободно достъпни в 100-тици бг сайтове така че проблем за дублирано съдържание не може и да се говори след няколко месеца изтичат линковете от този сайт и системата ще бъде свалена от него като домейна ще се паркира или ползва за нещо друго

пуснах сайта за продажба тъй като закъсах за пари иначе не бих го продал
 
Последно редактирано:
Re: Продавам забавни.бг

На мене ми трябва само системата ? Колко ще ми я продадеш , като се има предвид , че и ти ще я ползваш ?
 
Re: Продавам забавни.бг

Добре , колко пари е сайта , и можеш ли да покажеш скрийн че правиш по 30 цента от адсенс на ден :) с 200 уникални на ден , понеже аз със 6000 уникални от адсенс във събота завърших деня с $3.08 :) при 3 банер позиций и 3 текстови ленти :)
 
Re: Продавам забавни.бг

, а и добре ще е за теб да ми продадеш само системата понеже дизайна и без това трябва да се променя доста , а и ще можеш да си продадеш сайта после със същата система :)
 
Re: Продавам забавни.бг

Добре , колко пари е сайта , и можеш ли да покажеш скрийн че правиш по 30 цента от адсенс на ден :) с 200 уникални на ден , понеже аз със 6000 уникални от адсенс във събота завърших деня с $3.08 :) при 3 банер позиций и 3 текстови ленти :)

Ако с 6000 уникални си завършил деня с 3 долара, то значи трафикът ти идва предимно от свежо.нет, четат и си излизат. :confused:
 

Горе