SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайта gradinkaonline.com

nobreak

New member
Продавам сайта gradinkaonline.com. Реално сайта работи от месец 03.2012 г. Системата е wordpress с модифицирана тема Freshlife /лицензирана/ и инсталиран и модифициран Eshop, като потребителската му част е преведена, а административната си е на руски. Хостинга е на ICN и се плаща месец за месец. Посещенията са 150-200 /има analytics/ за момента, нямам реклами никъде. Първоначално идеята ми беше сайта да функционира като поддържащ и там да качвам само уникални статии – има качени около 35 бр. Офертите започнах да качвам към средата на май месец и до сега от поръчки само през формата за заявка на сайта има оборот около 4500 лв. Като общ оборот от заявките не мога да дам, защото повечето са дадени по телефона. При интерес мога да дам контактите на доставчиците. Моля, да ми пишат хора, които наистина се интересуват от сайта. Ще изчакам и ако не ми хареса нито едно предложение или ще оттегля сайта от продажба или ще му сложа цена. Моля пишете ми на л.с. ще отговарям до колкото мога.
Поздрави на всички.

Прилагам списък с ключови думи и фрази, на които се класира сайта /до 30-та позиция/. Проверявани са с Internet Explorer – с различните браузъри има леки разлики. Цена няма да определям за сега, ще чакам предложения.

Двигатели за мотофрези – 2
Двигател за мотофреза – 2
Моторен свредел – 3
Моторни свредели – 1
Моторен трион – 7 и 8
Моторни триони – 10
Резачка – 4
Резачка за дърва – 7 и 8
Резачки – 8 и 9
Резачки за дърва – 4
Мотофреза – 14
Мотофрези – 20 - не е оптимизиран
Мотофрези гардения – 4
Моторни пръскачки 5, 6, 7
Моторна пръскачка – 3
Пръскачка – 5, 6
Пръскачка за лозе – 9
Моторна коса – 5
Моторни коси – 7
Храсторези - 6
Храсторез – 12
Тримери – 29
Заваръчни апарати – 12,13,14 – не е оптимизиран
Заваръчен апарат – 9 – не е оптимизиран
Генератори за ток - 7, 8
Генератор за ток – 5
Агрегат за ток – 7
Агрегати за ток - 7
Заваръчна техника – 24 – не е оптимизиран
Косачка за трева – 10 - не е оптимизиран
Косачки за трева – 19 – не е оптимизиран
Двигатели за лодки – 25 – не е оптимизиран
 
Re: Продавам сайта gradinkaonline.com

Промяна в плановете...отказвам се да го продавам. Ако искат модераторите да изтрият темата. Извинявам се за това.
 

Горе