SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт за видео споделяне

MadBoy92

New member
Здравейте, понеже ми се реализираха други проекти и нямам време да се занимавам със сайта, го продавам.
Функции на системата:
-пълна свързаност с Youtube, което ще рече че само с линк на клип от Youtube, качвате клипа
-при търсене на клип в търсачката на сайта, ако го няма в база данните на сайта, излизат клипове от Youtube и с един бутон "качи" после 2 бързи стъпки потребителите могат да споделят клипове.
-много удобен Администраторски панел, възможност за добавяне на много клипове наведнъж и още много екстри
Сайта няма посещения, защото е зарязан
Домейна е Page Rank 3

Има още екстри, ако има заинтересовани да ми пишат на kadreev@gmail.com или тук на Лично
На тези от вас, които се свържат с мен показвам сайта и при сериозност показвам всички функции и се договаряме за цена.
 

Горе