SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама/линкове в tekst4eta.com

angeldimit

New member
Здравейте,

предлагам реклама в www.tekst4eta.com - музикална енциклопедия с повече от 50 000 текста, 200 биографии, повечето които авторски.

Сайта има PR4 на главната страница, 400-500 уникални и 1000-2000 импресии дневно. (статистика в tyxo: www.tyxo.bg/?47878 )

Предлагам стабилна рекламна позиция (без ротация) за банер 468х60 на видно място - на всяка страница най-отгоре.

Цената е 25 лева на месец.

За контакти: ЛС. :)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: Реклама/линкове в tekst4eta.com

Възможно ли е да рекламирам там сайт тип www.flirtovete.com , че ми е по-свързан по тематика (музикални клюки)? Няма голота, няма и да има, но излъчва реклами на еротични списания.
Банерът ще е приличен и скромен :)
 
Re: Реклама/линкове в tekst4eta.com

Възможно ли е да рекламирам там сайт тип www.flirtovete.com , че ми е по-свързан по тематика (музикални клюки)? Няма голота, няма и да има, но излъчва реклами на еротични списания.
Банерът ще е приличен и скромен :)

ЛС имаш:)
Освободи се една позиция за текстов линк.
5 лева/месец
 
Re: Реклама/линкове в tekst4eta.com

Запази за мен линка. Как да ти платя? :)

ЛС имаш:)
Освободи се една позиция за текстов линк.
5 лева/месец
 
Re: Реклама/линкове в tekst4eta.com

Имам, ама нямам :) Май си го метнал до някой друг :) Щракни на името ми и от падащият списък избери лично съобщение :)

Имаш ЛС.

:)
 
Re: Реклама/линкове в tekst4eta.com

ЛС имаш:)
Освободи се една позиция за текстов линк.
5 лева/месец

И при мен е така :) Има ЛС, но от оня ден и с върнат отговор.

Иначе нямаше да изпусна текстовия линк за някой друг сайт със сигурност :cool:
 

Горе