SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Смана на име в адсенс

krapo

New member
Здравейте, имам следния проблем:
На мой познат му създадох акаунт преди 2 месеца и след като отишъл да си вземе парите от Western Union се оказа че съм сбъркал името му - вместо фамилия съм написъл презиме.

В акунта има опция 'смяна на име', смених го, след като се съгласих да потвърдя начина на плащане. Когато обаче се опитам да потвърдя начина на плащане (Western Union) ми казва следното:

Забелязахме, че щатският код, посочен в адреса Ви за фактуриране,
не съответства на официалните щатски кодове на Мексико, приемани от Western Union.
За да получавате плащания от Western Union Quick Cash, моля, актуализирайте кода тук.

след като натисна 'Тук' ме праща на смяна на адрес, телефон, пощенски код. Пощенския код е абсолютно актуален, плюс това вече веднъж е приет и е получено писмо на този адрвс. Пробвах да го сменям с други кодове включително и код 1000, но резултат нямаше - отново ми изкарва същото съобщение. Рових се по разни хелпове, но нищо не намерих по този проблем. Попаднах включително и на списък с държави, при които не може да се сменя името, а трябва да се направи нов акаунт, но България не е в този списък.

Моля за някакво съдействие по този проблем.
 
Re: Смана на име в адсенс

Така стана още по зле, сега си стои плащане чрез чек, а като се опитам да дам Western Union, ми казва абсолютно същото - не става. Почвам да си мисля, че нарочно те прецакват.
Аз не мога да рабера що за простотия е това - ако сгрешиш нещо по данните хапвай дървото. За сега включих опцията задържане на плащането - това с чека никой не го устройва.
 
Re: Смана на име в адсенс

Аз също бях объркал преди фамилията с презимето и като отидох да си взема парите от Western Union имах проблем. Но после актуализирах без никакъв проблем в акуанта на Адесенс. Но ще имаш проблем с обръщането от Чек в Western Union...мисия невъзможна.
 
Re: Смана на име в адсенс

обръщането от Чек в Western Union...мисия невъзможна

Защо така мислиш, преди Western Union е имало само чек, как са преминали повечето юзъри към Western Union ?
 
Re: Смана на име в адсенс

Не съм съгласен, след като пуснаха WU за БГ преминах към него без да сменям акаунта. Наложи ми се да го сменя заради фирмения профил.
 
Re: Смана на име в адсенс

Не съм съгласен, след като пуснаха WU за БГ преминах към него без да сменям акаунта. Наложи ми се да го сменя заради фирмения профил.

Нещо се бъркаш. В старите акаунти няма опция WU. Поне в мойте, в други може да е имало. WU излезе някъде в края на 2008, ако не се заблуждавам.
 
Последно редактирано:
Re: Смана на име в адсенс

Нещо се бъркаш. В старите акаунти няма опция WU. Поне в мойте, в други може да е имало. WU излезе някъде в края на 2008, ако не се заблуждавам.

Най-вероятно няма WU ако ти е фирмен (юр.лице) акаунт. Аз също преминах на WU без да сменям акаунта.
 
Re: Смана на име в адсенс

Прав е bgvisit...ако акаунта ти е на фирма тогава няма по никакъв начин да можеш да минеш от Чек към WU. За България не се предлага за фирми плащане с WU, а само с Чек. Така аз се принудих да си закрия фирменият акаунт и да си открия нов на физическо лице.
 
Re: Смана на име в адсенс

Забелязахме, че щатският код, посочен в адреса Ви за фактуриране,
не съответства на официалните щатски кодове на Мексико, приемани от Western Union.
За да получавате плащания от Western Union Quick Cash, моля, актуализирайте кода тук.

след като натисна 'Тук' ме праща на смяна на адрес, телефон, пощенски код. Пощенския код е абсолютно актуален, плюс това вече веднъж е приет и е получено писмо на този адрвс. Пробвах да го сменям с други кодове включително и код 1000, но резултат нямаше - отново ми изкарва същото съобщение. Рових се по разни хелпове, но нищо не намерих по този проблем. Попаднах включително и на списък с държави, при които не може да се сменя името, а трябва да се направи нов акаунт, но България не е в този списък.

Моля за някакво съдействие по този проблем.

krapo - реши ли проблема?

Някой с работещо решение?
 
Re: Смана на име в адсенс

Забелязахме, че щатският код, посочен в адреса Ви за фактуриране,
не съответства на официалните щатски кодове на Мексико, приемани от Western Union.
За да получавате плащания от Western Union Quick Cash, моля, актуализирайте кода тук.

след като натисна 'Тук' ме праща на смяна на адрес, телефон, пощенски код. Пощенския код е абсолютно актуален, плюс това вече веднъж е приет и е получено писмо на този адрвс. Пробвах да го сменям с други кодове включително и код 1000, но резултат нямаше - отново ми изкарва същото съобщение. Рових се по разни хелпове, но нищо не намерих по този проблем. Попаднах включително и на списък с държави, при които не може да се сменя името, а трябва да се направи нов акаунт, но България не е в този списък.

Моля за някакво съдействие по този проблем.

И при мен е същатата работа, колеги моля помагайте!
 

Горе