SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

Re: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

Женска информационна мрежа - НаКафе.НЕТ

Мрежата изцяло е посветена на "женските" тематики.

Можете да популяризирате сайта си само чрез статии. Препратките към търговски страници, страниците-визитки на фирмите, рекламните страници и други подобни се изтриват (дори в рубриката "шопинг").

Ползвайте се на здраве! :D
 
За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

От подписа ми.

younotepad.com
 
Re: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

Както обещах снощи, пускам връзка към моя списък със социалки 88 на брой - ЦЪК . Връзката ще е активна не знам колко време.
PR съм проверявал днес. Тези, които са с въпросителна на фолоу сайтовете са ми ограничени от бачкането и не съм ги проверил. Новопоявили се мрежи може и да съм пропуснал да слагам.

Моите 5 ст'инки ;)
 
За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

Ето и от мен една социална мрежа с dofollow линкове при добавяне на новини - wellwer.com (подходяща е както за БГ сайтове, така и за сайтове с английско съдържание).
 
За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

За: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

Не разбирам защо на началната страница има само форма за регистрация? Така ми прилича на сайт от типа на facebook.
 
Re: Соациални Мрежи за БГ Сайтове|Блогове

и аз не бих нарекъл, че това е букмаркинг мрежа. Ако иска собственика да има по-голям успех сред уебмастърите е по-добре да я направи да изглежда като букмаркинг мрежа.
 

Горе