SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Софтуер България

Софтуер България

  • Да,

    Votes: 1 16.7%
  • Не,

    Votes: 5 83.3%

  • Общо гласове
    6

nsevimov

New member
Ето че дойде момента Софтуер България да отвори врати! С толкова труд и под на челото най-накрая вече можем да кажем че сме готови да покажем на какво сме способни. Ние от Софтуер България Ви обещаваме много подаръци, промоции и прочие. В момента има някой части от уеб сайта които все още се разработват и съвсем скоро ще бъдат пуснати.

http://softbg.net

 
Последно редактирано от модератор:
Re: Софтуер България

Малко градивна критика от мен от пръв поглед:

1. Предлагате SEO, а бутонът "Начало" води към "/nachalo"
2. Като се намираш в блога се разместват бутоните в менюто и Контакти пада на нов ред.
3. В страницата за контакти ми е малко странно така да се скрива името на полето, което попълвам. Дори да е така, добрата практика е да се прави с placeholder атрибут, а не с JavaScript.
4. Като щракна на логото очаквам да отида на началната страница, а нищо не се случва.
5. <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251"> - без коментар.
6. Analytics кода се слага в head частта на документа, а не в body
7. <meta name="Description" content="уеб студио ,уеб дизайн, уеб, web дизайн, изработка сайтове, изработка на онлайн магазин"/> - пак без коментар.
 
За: Re: Софтуер България

За: Re: Софтуер България

Малко градивна критика от мен от пръв поглед:

1. Предлагате SEO, а бутонът "Начало" води към "/nachalo"
2. Като се намираш в блога се разместват бутоните в менюто и Контакти пада на нов ред.
3. В страницата за контакти ми е малко странно така да се скрива името на полето, което попълвам. Дори да е така, добрата практика е да се прави с placeholder атрибут, а не с JavaScript.
4. Като щракна на логото очаквам да отида на началната страница, а нищо не се случва.
5. <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251"> - без коментар.
6. Analytics кода се слага в head частта на документа, а не в body
7. <meta name="Description" content="уеб студио ,уеб дизайн, уеб, web дизайн, изработка сайтове, изработка на онлайн магазин"/> - пак без коментар.
Здравей, колега! наистина повечето работи са пропуснати. С останалите точки съм съгласен а относно точка 6 за пръв път използвам анализатора на гугъл защото до сега използвах авторски анализатор и просто не знаех къде да го сложа. Точка 7 още докато разработвахме уеб сайта съм пропуснал да напиша описанието и тогава ако не съм имал време да напиша описанието съм сложил ключовите думи. За това че тези работи не са умишлено направени така. Относно точките всички ще бъдат фиксирани! Благодаря ти.
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

браво за положеният труд, но за толкова труд колкото казвате , сайта изглежда малко непрофесионално, дори и от към сео(а в сайта се говори че трябва да сте големи специалисти)
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

Благодаря Ви, съвсем ясно е че има работи които трябва да се поправят. Но това го има в всеки един уеб сайт! Относно това което каза колегата @BoByKirov че уеб сайта не изглежда професионално моето мнение по темата е че според мен уеб сайта изглежда чудесно!

1. Креативен (70% от студията в България са с почти един и същ дизайн)
2. Информацията все още не е завършена.
3. Има работи които със сигурност ще се оправят тези дни.
4. Не можем да се съобразяваме с всеки един дал мнение понеже всеки един човек има различни вкусове.

Радвам се че ми давате съвети с които поуправям уеб сайта!
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

Благодаря Ви, съвсем ясно е че има работи които трябва да се поправят. Но това го има в всеки един уеб сайт! Относно това което каза колегата @BoByKirov че уеб сайта не изглежда професионално моето мнение по темата е че според мен уеб сайта изглежда чудесно!

1. Креативен (70% от студията в България са с почти един и същ дизайн)
2. Информацията все още не е завършена.
3. Има работи които със сигурност ще се оправят тези дни.
4. Не можем да се съобразяваме с всеки един дал мнение понеже всеки един човек има различни вкусове.

Радвам се че ми давате съвети с които поуправям уеб сайта!
Никога не съм разбирал хората, които дават незавършени сайтове за оценка и после постоянно се оправдават с това "ама той не е завършен"...

Иначе освен всичко останало не ми става ясно защо не изтрихте статията "Здравей свят" от блога. Или държите да видим, че използвате wordpress, или и за това сте нямали време? :) На мен лично графичните елементи ми действат разсейващо и практически не успях да се съсредоточа върху нито една статия
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

@Mwfb Mwfbr - Здравей, приятел! относно това дали използваме за блог "WordPress" е прекрасна система не мога да разбера какво искаш да кажеш. Под това.

защо не изтрихте статията "Здравей свят" от блога. Или държите да видим, че използвате wordpress
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

Последно от блога
Microsoft предаствиха новият офис пакет
Не е заяждане, но какво общо има офис пакета с уебдизайна и сеото?
И лека грешка в заглавието :)
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

Здравей, колега! там е въпроса че ние не се занимаваме единствено с уеб дизайн и сео! Ние изграждаме и софтуер :p Относно грешката благодаря! случва се :p
 
За: Софтуер България

За: Софтуер България

Искрено желая успех в начинанието.

Относно уеб сайта:
1. Вържете и логото към корена.
2. Блогът лекичко бави. Може би е изключено кеширането?
3. Фейсбук, туитър, гугъл + страници?
4. Медията е малко наивистична, но може би е търсен ефект.
5. Малко ми е шарена фоновата картинка, но това да кажем опира само до моя вкус.

Стискам палци, момчета, и гонете мечтите.
 

Горе