SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Старт на линк билдинг кампания, търся линкове

MadBoy92

New member
Здравейте колеги, започвам линк билдинг на сайта си, който е с флаш игри ... да не давам линк, защото пак ще се каже "РЕКЛАМА". Искам напълно с White Hat SEO да го подобря и си търся сайтове, които ще ми помогнат и ако трябва ще заплатя линка, но да са на тематика забавления/игри и с добър ранк, ще ги проверя! Мисля, че тук в този форум сме колеги и всички сме с една цел - изкарване на пари от интернет и трябва да си помагаме! Имах сайт с онлайн филми, един от най- високо ранкнатите, следователно много хора ме помолиха да сложа линк и аз безпроблемно, веднага им помогнах и са бяха много доволни. Надявам се да има хора като мен и да помогнат! Който е съгласен да помогне, да пише ще му изпратя линка на ЛС!
Късмет на всички със своето начинание!
 
Последно редактирано:
За: Старт на линк билдинг кампания, търся линкове

За: Старт на линк билдинг кампания, търся линкове

и аз ще се радвам някой да отговори
 
Re: Старт на линк билдинг кампания, търся линкове

1.
Надявам се да има хора като мен и да помогнат!
Едва ли точно тук има много хора със сайтове на тема FLASH игри.....

2. LInk exchange отдавна не е много White Hat SEO - Link schemes - Webmaster Tools Help

3. Не знам колко биха ти помогнали безплатните линкове? Не знам качествен сайт да предлага безплатни линкове....
 

Горе