SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Теглене от PayPal

Re: Теглене от PayPal

Добре че подхванахте този въпрос че и мен много ме интересува. Надявам се някой по-компетентен да разясни въпросите с данъчните декларации.
Относно тегленето в пейпал на мен ми се е случвало да отида в банката след примерно 5 работни дни и да ми кажат: "Да, парите Ви са пристигнали", но като реша да тегля - няма нищо на сметката. Обясниха ми, че това е така, защото е регистрирано че има плащане но парите още не са "пристигнали", но вече се "виждали" - объркана работа. Важното е че по-късно си ги получаваш.

Досега не ми се е случвало някое теглене от пейпал да не пристигне.
 
Re: Теглене от PayPal

Такса взеха ли ти от ДСК?

Сега отидох да погледна и има на същата дата:
ТАКСА ЗА ТРАНЗАКЦИЯ - 1.54 евро

Значи като сложим и две евра от пейпала, стават 3.54 евра за едно теглене.
А самото плащане дойде с основание:
252274xxxxxx8744 ВЪЗСТАНОВЕНА СУМА ОТ ТЪРГОВЕЦ 17.09.2010 00:00
(Датата е деня, в който поръчах плащане в пейпал акаунта.)
 
Последно редактирано:
Re: Теглене от PayPal

Сега отидох да погледна и има на същата дата:
ТАКСА ЗА ТРАНЗАКЦИЯ - 1.54 евро

Значи като сложим и две евра от пейпала, стават 3.54 евра за едно теглене.
А самото плащане дойде с основание:
252274xxxxxx8744 ВЪЗСТАНОВЕНА СУМА ОТ ТЪРГОВЕЦ 17.09.2010 00:00
(Датата е деня, в който поръчах плащане в пейпал акаунта.)

В евро ли ти е сметката? На мен ми взимат по 3.82 лева за Пейпал превод, т.е общите такси излизат около процент при прехвърляне на лимита от $500.
 
Re: Теглене от PayPal

Сметката е в евро. Иначе и аз точно това смятах в момента, че май е някакъв процент от самата сума. При мен по-скоро таксата е около половин процент. А и имам една друга сума възстановена, там също е около половин процент таксата. Там наистина си беше въстановена а не беше теглене от пейпал. Май някакво плащане в пейпал беше отменено и понеже нямаше пари в пейпала беше изтеглено от сметката и за това се възстанови там.
 

Горе