SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тема на редакторите в start.bg

Re: Тема на редакторите в start.bg

Пак не се получи да подам това ей тук...

Почвам да се чудя да не е в мен проблема (уж и с FF и с IE опитах). Някой ако може да го подаде и да види дали ще стане?

От колко е събирането :)
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Току що пробвах пак твоя линк и предложението си мина. Пробвах го в друга тема (една от моите), не точно в ски, но това няма никакво значение. Така че отхвърлям всякаква вина :)))

Часа на събирането ще го уточним към края на месеца, но вие все пак драснете по 1 мейл, за да потвърдите присъствие
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Аз туко що кандидатствах за една тема, пък да видим. Няма такава ( дава 404 ), а и не съм виждал. Описах какво мога да качвам, а то фактически е всичко, така че.. чакам.
Ако ме одобрят ще спомена, за да обменя опит с вас.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Аз съм редактор на Смартфон.старт.бг, взел съм и twitter.start.bg но ще видим кога ще ми остане време за него.
 
Re: Тема на редакторите в start.bg

Ами, привет :)

А има ли други редактори от старт.бг тук? До сега знам само за бгкулинара и за себе си. :D

Аз държа РПГ-то в Старт (ама като вид игри, не като руски противотанков снаряд :D ).
 

Горе