SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хиперактивност във фейсбук ?!

hoolie

New member
Колеги имам едно питане.
От 7-8 дни имам хиперактивност в една от фейсбук страниците ми. Визирам, че за 1 седмица съм събрал над 1000+ фенове без реклама, с минимални постове и прочие.

Феновете са реални, но ми е чудно какво става? При вас има ли такова нещо ?

Гледах статовете - уж органични лайковете и тук там от други неща...
 
Re: Хиперактивност във фейсбук ?!

Идеята ми е дали няма някакъв сменен алгоритъм за показвания или препоръчване на страница, защото в последно време под някой мой пост се поява "подобен пост като вашият от еди, каква си страница"
 
За: Хиперактивност във фейсбук ?!

За: Хиперактивност във фейсбук ?!

понякога от нищото удряш кьоравото. Наистина ако постовете са интересни, и някой/и с много приятели е започнал да шерва нищо чудно да се е разпространила страничката органично
 
Re: Хиперактивност във фейсбук ?!

Идеята ми е дали няма някакъв сменен алгоритъм за показвания или препоръчване на страница, защото в последно време под някой мой пост се поява "подобен пост като вашият от еди, каква си страница"
Къде се появява това под някой твой пост? На стената на твоята страница под под пост или под постовете ти в нюзфийда?
 

Горе