SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цени за ръчно добавяне в директории?

Re: Цени за ръчно добавяне в директории?

Не знам, но за предлаганата услуга, тази цена е доста добра, а различните описания гарантират, не само одобрение, но и ще ти гарантира до известна степен, че няма да изгърмиш с някой бан от G...
 
Re: Цени за ръчно добавяне в директории?

Не знам, но за предлаганата услуга, тази цена е доста добра, а различните описания гарантират, не само одобрение, но и ще ти гарантира до известна степен, че няма да изгърмиш с някой бан от G...

Ето кой разпространявал слухове за бан от Гугъл :D. Само това оставаше, събмита в директории с еднакво описание да доведе до бан.
 
Re: Цени за ръчно добавяне в директории?

3dweb, ти си спамер =)

ето отдолу още малко спам :)

Ето кой разпространявал слухове за бан от Гугъл :D. Само това оставаше, събмита в директории с еднакво описание да доведе до бан.

Това беше някога, сега просто ги игнорира. При кофеина дори чете първите N символа и ако са копирани отнякъде може да не дочете докрай, та ако ще и натам да има и още 10000 думи уникален текст ;)

Проверено по 50+ агрегатора, тествано с месеци. Въпреки че никъде никой от гоогле няма да го каже открито. Всъщност точно това пести огромни ресурси на гоогле - сигурно им е разтоварило сървърите със 70-80%.

Пак доказателство: Преди сайтовете се индексираха бавно, сега добавям сайт в Google webmaster tools, давам му и sitemap и без нито един линк към сайта отникъде го захапва и вече ми се случи веднъж да индексира първите 20 страници на сайта за под 3-4 часа.

Последното пак проверено по 350+ сайта в GWT, дано да съм ви бил полезен ;)
 
Re: Цени за ръчно добавяне в директории?

Цената е чудна. Все пак е интересно дали всичките описания и текстове при размножаването ще запазват смисъла си. С две думи, дали ако машина прави това, крайния резултат ще е едни добри, четими не само за търсачките текстове?
 

Горе