SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

naidobra

New member
Спешно продавам следните сайтове (домейни) по няколко причини, като липса на време и наближаване на изтичането на хостинга или домейна:
1. http://seolet.net/- разработен сайт на две години с реални приходи. Много линкове към него. Освен всеобщите директории за регистриране, всяка страница е качена във всички социални мрежи. Заслужава си дори заради шаблона на платформата за Wordpress – лесен за употреба и с големи възможности.
2. Да подредим Интернет! - специално правен скрипт копие на start.bg, дори с по-големи възможности, за банери, ВИП линкове и други подобрения. Няма да намерите друг такъв в БГ. Сайта е на 3 години и в него влизат 350-400 души на ден без да се прави каквото и да е. Заслужава си да се вземе дори само заради хамалогията по набраните до тук страници с линкове на различни теми.
3. http://русе.com/ - от 2008 година, Ранг -3 Сайта е на Drupal 7 с отзивчив дизайн за отваряне и във всички мобилни браузъри. Пълен е със съдържание, като всяка една от статиите е качена във всички социални мрежи, а самия сайт е регистриран в много търсачки и портали.
4. http://stotinki.com/- този е на 3 години Wordpress, който е сложен само колкото да не е без хич. Също не е разработван.
Като предложения да Ви кажа, че ми изтече един домейн преди две седмици http://русе.net/ - към него също има доста линкове и е от 2008 г. който иска да го вземе.
Пишете на лично съобщение или на naidobra@abv.bg веднага сайтовете се прехвърлят още същия ден.
 
За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

За какви пари ги продажаш/подаряваш :)
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Нарочно не искам да посочвам пари, защото за мен са си скъпи поради труда, който е хвърлен по тях и знам, че никой няма да ми даде толкова. Все пак твърдо ги продавам защото ми трябват пари и който ми посочи най-голяма цена ще му ги дам. Това е ако се взимат по отделно, а ако някой купи сеолет и безплатни едновременно другите му ги подарявам барабар с хостинга и всичко. Като изключа труда определено знам, че няма да взема дори парите който са дадени от мен за сайтовете, но в този момент съм на зор. Сайтовете си заслужават няма да съжалявате.
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Сайтовете са продадени, остана само един Русе.COM и тъй като е последен го давам на безценица 30 лева, който иска да пише днес защото утре го изтривам.
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Имах предвид от евтините, иначе Да подредим Интернет! си остава с цена 300 лева. Има от 350 до 400 посещения на ден. Към 800 потребителя, от който 150 са редактори и са си направили страници. Сайта е супер и няма да съжалявате за него.
 
За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Seoleta купиха ли го ?
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Да, seolet.net е продаден, но остават bezplatni.info - сайта е с много по големи възможности, единствения подобен на start.bg и тъй като е последен с русе.com, но вече няма да мога да се занимавам с тях ги давам на безценица.
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Сайтовете bezplatni.info и русе.com още не са продадени. Докато не сме размислили да си ги оставим, предлагам да си поставите сами цена на която да и дам. При първото предложение ще ги прехвърля за няколко минути, заедно с акаунта на хостинг за 6 месеца и Whois домейните без сайтовете да престават да работят.
 
За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

За: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Ами да питам за Русе.com в тези 30 лева какво влиза?

Само домейна или целия сайт?

И последно колко е цената на Русе.com и bezplatni.info взети заедно ? И какво влиза в нея? Може и на ЛС да ми пишеш :)
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Влиза целия сайт (домейн, хостинг, платформа, съдържание, линкове, история) :)
 
Re: продавам (подарявам) сайтове, домейни и теми

Край. Всичко сайтове са продадени.
 

Горе