SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

сайтче

miratrade

Senior Member
Здравейте на всички!
Някой, ако може да ми каже нещо какво мога да подобря по сайта www.paneli.eu
Значи сайта знааааам ще кажете не е професионален и дизайн никакъв.
Просто, какво мога да сменя по HTML-a на index-a за сега - не съм професионалист и е правено на frontpage - може би кодовете с текст някъде да могат да се оптимизират.
Пък по-нататък като имам възможност за дизайн да намеря човек, който да го пипне професионално с дизайн без да вреди на класациите
 
Re: сайтче

По-добре наистина намери някой.Предполагам няма да ти вземе много пари за подобен сайт,но ефектът,който ще постигнеш с един по-добре изглеждащ сайт ще си струва.Аз от този почти нищо не разбрах :)
 
Re: сайтче

Вероятно могат да ти направят супер красив сайт, но аз лично не виждам особено голям смисъл да се променя, съдържанието на сайта е прекалено малко за да се търси коренна промяна.

Ако се класираш добре не се занимавай да си губиш времето, ако ще имаш още материали за качване ги подготви и тях и тогава се захващай със нов сайт.

Освен това, на един лист хартия си нарисувай предварително архитектурата на сайта и ще можеш и сам да го направиш след това, ако не ти се плаща.
 
Re: сайтче

Вероятно могат да ти направят супер красив сайт, но аз лично не виждам особено голям смисъл да се променя, съдържанието на сайта е прекалено малко за да се търси коренна промяна.

Ако се класираш добре не се занимавай да си губиш времето, ако ще имаш още материали за качване ги подготви и тях и тогава се захващай със нов сайт.

Освен това, на един лист хартия си нарисувай предварително архитектурата на сайта и ще можеш и сам да го направиш след това, ако не ти се плаща.

Ами добре се класира за сега. Явно си прав да не го пипам за сега докато не ми се появи нещо по-сложно като дизайн в главата
 
Re: сайтче

моето мнение го казах и в предишната тема - може и добре да се класира, но сайтът стои несериозно и аз лично никога не бих ползвал представени по този начин услуги
 
Re: сайтче

Имаш три варианта:

1. професионалист
2. Да продължиш сам на фронтпейджа ама поне ползвай някакъв готов темплейт. Хвърли едно око тук freecsstemplates.org
3. Едно уордпресче и си избираш темичка

Просто зависи какво реално ще съдържа сайта.

Ако ще е тип визитна картичка (като гледам е такова) точка 2 те устройва напълно

Ако имаш планове да добавяш съдържание точка три или едно
 
Re: сайтче

Ако се направи един наистина добър сайт, той ще се самопозиционира сигурно още по-добре от сега, така че не се притеснявай за това!
 
Re: сайтче

Ако се направи един наистина добър сайт, той ще се самопозиционира сигурно още по-добре от сега, така че не се притеснявай за това!

Искаш да кажеш, че по някакъв начин ще използва досегашната си класация и ранк - нищо, че ще се смени като визия
 
Re: сайтче

Точно така, само че наеми доказани програмисти, за такъв сайт няма да ти вземат много :) Да не забравиш да свършиш или пък хората, които ще правят сайта, елементарна сео работа - заглавие, описание и ключови думи и малко релевантен текст на заглавната страница, няколко линка и си готов ;)
 

Горе