SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Здравей,
Преди време бях закупил езиков пакет от потребителя "pepperr" за $10 през официалния сайт на OpenCart. Останах доволен. Поддържа си работата, води бърза комуникация и ако има проблеми си ъпдейтва файловете. Като цяло може да се довериш на неговите езикови разработки.
 
За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Ma57eR може ли и аз да се наредя на опашката? :)
За версии до 1.5.2 имам превода но за след това, не.
 
За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Ако може и аз да погледна превода ?
 
Re: търся Български език за Open cart 1.5.4

Колеги, търся Български език за Open cart 1.5.4, по възможност да е тестван........

Аз имам превод за Opencart за всички версии след 1.5.0, тестван, съобразен с терминологията и спецификите на платформата, който се ползва от десетки мои клиенти и отзивите за който са отлични. Обновявам го за следващите минорни версии безплатно.
Цената му е 15 лв.
 
Re: търся Български език за Open cart 1.5.4

Аз си взех превода за 15 лева и съм доволен. Версията ми е 1.5.4.1 и админа е преведен.
 
За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Хората които продават през OpenCart сайта си пооддържат преводите и ги ъпдейтват за нови версии.
Просто си вземете превода от доставчика
 
За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Хората които продават през OpenCart сайта си пооддържат преводите и ги ъпдейтват за нови версии.
Просто си вземете превода от доставчика
И пакета на xSEOn го има при доставчика.
 
За: търся Български език за Open cart 1.5.4

За: търся Български език за Open cart 1.5.4

Аз си го превеждах сам - не е чак толкова сложно а и можеш да превеждаш както искаш да бъде.
 

Горе